2 Şubat 2019 Cumartesi Reyting Sonuçları; Survivor Geri Döndü!

2 şubat Cumartei günü ekranlarda Ekenci Kuş, İkizler Memo-Can ve Kalk Gidelim dizileri ekranlarda oldu. Dizilere ek olarak TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2 Şubat Pazar günü 1 bölümü ile ekranlara geldi. 2 şubat 2019 cumartesi reyting sonuçlarına hangi program damga vurdu?

Tartışmasız  reytinglerde Survivor’ın birinciliği gözle görülür bir şekilde sektörde bilinmektedir. Survivor’ın yayın hayatına başlaması ile reytinglerde zirvenin galibi şimdiden belli gibi.  bazı günlerde Survivor zirveyi alamasa da genel itibariyle reytinglerde zirvenin tartışmasız galibi olmaktadır. Geçtiğimiz haftanın reytingleri ne baktığımızda yine tv8’in sevilen yarışması O Ses Türkiye’yi zirvede görmekteyiz.

Cumartesi günü  ekranlara gelen dizilerden erkenci kuş ve kalk gidelim reytingleri ciddi anlamda bir düşüş yaşamakta. Geçen hafta AB grubunda O Ses Türkiye 1. erkenci kuş 3 kalk gidelim dizisi ise 4 olmuştu. ABC1 Kategorisinde de aynı tablo karşımıza çıktı. Totalde ise ikizler Memocan 1, O Ses Türkiye 3. erkenci kuş 4. ve kalk gidelim 10. sırada yer aldı. En yüksek reyting 6.97 ile abc1 grubunda O Ses Türkiye’nin oldu.

Geçtiğimiz yıllarda Survivor’ın aldığı reyting oranlarına baktığımızda ise Genelde 7’nin üzerinde bir reyting oranı aldığı görülmekte.  böyle olunca Survivor’ın 2019 yılında reytinglere damga vuracağını söylemek hiç de şaşırtıcı olmayacaktır.

2 şubat 2019 Cumartesi Reyting Sonuçları

Resmi sonuçlar açıklandığında reyting sonuçları anında haberimize girilecektir. Ancak şimdiden söyleyebiliriz ki Survivor her 3 kategoride de zirveyi alan yapım olmuştur.