20 Kasım 2019 Çarşamba Reytingleri, Kuruluş Osman Mekanın Sahibi mi?

20 Kasım 2019 Çarşamba Reytingleri, Kuruluş Osman Mekanın Sahibi mi?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Çarşamba günleri yine ısınmaya başladı. Kuruluş Osman dizisinin başlaması ile Çarşamba günlerinin reytingleri yine merak edilmeye başlandı. Tabi bu sefer daha bir ilgi odağı oldu. Yeni dizi Kuruluş Osman nasıl bir reyting performansı gösterecek merak ediliyor. 20 Kasım 2019 Çarşamba reyting sonuçları, hangi dizi izlendi, zirvede kim var?

Yeni oyuncular ve yeni hikaye ile ekran macerasına başlayan Kuruluş Osman dizisi eski gücünü yine gösterecek mi, Diriliş gibi izlenecek mi merak ediliyor. Reytinglerde mekanın sahibi kim olacak? Kuruluş Osman Çarşamba günü Afili Aşk, Benim Adım Melek, Kurşun dizileri ile mücadele edecek.

Günün bir farkı da Diriliş’in başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan aynı gün Kurşun dizi ile ekranlarda. Sanki iki dizinin ya da iki oyuncunun mücadelesi gibi bir durum söz konusu. Burak Özçivit ile Engin Altan Düzyatan Çarşamba günü karşı karşıya geliyor. Fox ve Atv’nin bu anlamda bir mücadeleye giriştiği belli.

Günün en çok izlenen Benim Adım Melek dizi olurken onu Kurşun ve Afili Aşk dizileri takip ediyor. Totalde ise Sen Anlat Karadeniz zirvede yer alıyor. Reyting oranlarına, izlenme oranlarına baktığımızda ise öyle mekanın sahibi olacak bir yapım yok. Bu da Kuruluş Osman için büyük bir avantaj. Diriliş’in tadını verirse ve Diriliş’in kitlesini sabit tutabilirse Çarşamba günlerini vazgeçilmesi olacaktır.

Kuruluş Osman dizisinin isterseniz konusundan ve 1. bölüm özetinden bahsedelim. Kuruluş Osman 20 kasım çarşamba günü 1. bölümü ile reytinglerde mücadele verecek. Dizinin 1. bölümünde; Kuruluş Osman 1.bölümde; Ağabeyinin yokluğunda Kayı Obası’nı idare eden Dündar Bey, otağ ahalisi ve beylerle birlikte Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos’u ziyarete gider. Maksadı Ertuğrul Bey’in kurduğu ilişkiler çerçevesince bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaktır. Ancak Kayıları burada bekleyen tek şey Yorgopolos’un dostluğu değildir.

Tekfurun, Türklerle kurduğu yakın ilişkiden rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir operasyon için düğmeye basar. Amcası Dündar Bey’in yanında kaleye giden Osman, göstermiş olduğu kahramanlık ile bütün planları bozar. Yaşananlar Kayı’nın gözü kara yiğidi Osman için gizli bağlantılarla dolu tehlikeli bir maceranın başlangıcıdır.

20 Kasım 2019 Çarşamba Reyting Sonuçları

Etiketler: 20 kasım 2019 Çarşamba reyting sonuçları 20 kasım reytingleri kuruluş Osman reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL