20 Mart Çarşamba Beni Bırakma 228. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Yazar: Emre Beni Bırakma

Beni Bırakma 228. Bölüm Özeti; Bora Seher’den kendisini hapisten çıkarmasını istiyor. Heyecan dolu bölümle Beni Bırakma tüm hızıyla devam ediyor. İşte 20 Mart Çarşamba 228. Bölüm özet ve detayları…

Beni Bırakma da neler yaşanmıştı? Meltem Kıymet’i tehdit etmiştir. Kerem ise Kıymet’i evde saklamak zorunda kalacaktır. Sıla’da Kerem ile birlikte olduğu için aynı evde Meltem’i yakalamak üzeredir.

Esin ve Cansu, Zeynep ile uğraşmaya devam etmektedirler. Zeynep’in bebeğini düşürmek için yeni planlar içerisindedirler. Şer şebekesinin karşısında Hülya da iş başındadır ve Zeynep’i korumak için onu yalnız bırakmaz. Emre Bora ile konuşmak için hapishaneye gider. Konuşma sonrası Bora çok hırslanacaktır.

Seher’i çağırır ve kendisini hapisten çıkarması için ona baskı yapar. Seher ise bu istek karşısında mutlu olur ve hemen hazırlığa başlar. Bora ve Seher artık daha güçlü bir şekilde Sayarların karşısına çıkacaklardır. Beni Bırakma muhteşem bölümleriyle devam ediyor. Beni Bırakma 20 Mart 228. Bölüm özeti. Beni Bırakma 228. Bölüm özeti, 20 Mart Çarşamba neler olacak?

Beni Bırakma (Atv) Oyuncu Kadrosu Konusu Kim Kimdir?

Beni Bırakma Yeni Bölüm 228. Bölüm Özeti

Tarık Meltem’in evde saklandığını anlıyor. Meltem Kerem’in evinde saklanmaktadır. Sıla ve Kerem’in hiçbir şeyden haberi yoktur.

Bu sırada Tarık da Meltem’in Sıla’ya zarar vereceğini düşünerek onu korumak için Kerem’in evine gelir. Bahçede Meltem’in kolyesini bulunca Meltem’in evde olduğunu anlar. Meltem’in artık kaçacak yeri kalmamıştır.

Bu arada Emre, Hülya’nın zehirlenmesinden dolayı gergin olan Zeynep’i neşelendirmeye çalışır. Emre ve Zeynep mutlu anlar yaşarken, Seher de Cengiz’i karşısına alma pahasına Bora’yı hapisten çıkarmak için var gücüyle çabalamaktadır.

Etiketler: 20 Mart Çarşamba Beni Bırakma özeti Beni bırakma 228. bölüm Fragmanı Beni Bırakma Yeni Bölüm 228. Bölüm Özeti Beni bırakma 228. Bölüm Özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL