20 Ocak 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları? Gülizar’ın Reytingleri Nasıl?

20 Ocak 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları? Gülizar’ın Reytingleri Nasıl?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Reyting sonuçları dizilerin izlenip izlenmediğini ve yayınlanmaya devam edip etmeyeceği konusunda en önemli kriter olarak görülüyor. Bu yüzden reytinglerdeki başarı önemlidir. Cumartesi günü ise yeni bir dizi daha ekranlara geliyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Gülizar dizisinin reytingleri en çok merak edilen konulardan bir tanesi oldu. Fazilet Hanım ve Kızları, Kalbimdeki Deniz ve Yeni Gelin karşısında ne yapacağı merak konusu oldu. 20 Ocak 2018 Cumartesi reyting sonuçları ile Gülizar dizisinin reytinglerini yazımızda bulabilirsiniz.

20 Ocak 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları? Gülizar’ın Reytingleri Nasıl?

Cumartesi günü en çok merak edilen konulardan birisi bu akşam yayınlanan dizilerin reytingleridir. Zira son dönemde  Fazilet Hanım ve Kızları yükselişe geçmiş ve Total’de 2. sırada yer alırken AB ve ABC’de ise ilk sıraya yerleşmişti. Şimdi merak edilen konu Gülizar dizisinin bu diziler karşısında nerede konuşlanacağı. Burada reytingler genel olarak en yüksek 7-8 aralığında seyrediyor. Bu yüzden Gülizar dizisinin 8 reytingi geçmesi liderliğe oturması demek. Bu imkansız bir olay değil.

Zira perşembe günlerinde Bizim Hikaye ve Vatanım Sensin dizileri adeta liderlikte kıyasıya yarışıyordu. Özellikle Bizim Hikaye son dönemlerde yükselişe geçmiş Total’deki yükselişini AB ve ABC’de de göstermişti. Ancak yeni dizi Mehmetçik Kut’ül Amare ilk bölümü ile Total’de 2. sırada yer almış diğer gruplarda 1. sıraya yerleşmişti. Bu yüzden bu konuda bir şey söylemek için çok erken. Bir de son dönemlerde Kanal D de yayınlanan dizi Siyah Beyaz Aşk ilk bölümleri ile kötü reytingler almış ve final yapacağı konuşuluyordu. Ancak dizi izlendikçe reytinglerini artırmış ve hatırı sayılır sonuçlar elde ederek yoluna devam etmektedir. Bu yüzden ilk reyting sonuçları da bazen gerçek sonuçları veremeyebiliyor.

[saritext]Sen Anlat Karadeniz Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/saritext]

Geçen hafta reyting sonuçlarına bakarsak; Yeni Gelin Total’de 7.32 ile ilk sırada yer alırken, Fazilet Hanım ve Kızları 6.45 ile 2. sırada yer aldı. Kalbimdeki Deniz ise 5.06 reytingle 6. oldu. Bahtiyar Ölmez ise 3.97 reyting ile 9. sırada yer aldı. TRT 1’in iddialı dizisi Kalk Gidelim ise 12. sırada kendine yer buldu. AB grubunda ise Fazilet Hanım ve Kızları 1. sırada yer alırken, O Ses Türkiye 3., Kalk Gidelim ise 4. sırada yer aldı. Yeni Gelin ise 11. sırada yer aldı. Tüm bu sonuçlardan Gülizar dizisinin kaç reyting alacağı şimdiden merak konusu oldu.

[mavitext]Gülizar Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

20 Ocak Cumartesi Reyting Sonuçları

20 Ocak reyting sonuçları açıklandı. Sonuçlarda Yeni Gelin Total’de ilk sırada yer alırken, AB ve ABC’de Fazilet Hanım ve Kızları 1. oldu. Yeni dizi Gülizar ise Totalde, 3.06 ile 12. sırada yer alırken, AB’de 3.75 ile 5. sırada, ABC’de 3.89 reyting ile 4. sırada kendine yer buldu. Gülizar dizisinin AB ve ABC reytingleri ile gelecek vaat eden diziler arasında gösterildi.

 

Etiketler: 20 ocak 2018 reyting sonuçları 20 ocak cumartesi reytingleri nasıl gülizar dizisi reytingleri nasıl


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL