20 Ocak 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları, Çukur mu, Sefirin Kızı mı?

Haftanın en zorlu günü pazartesi reyting sonuçları nasıl gerçekleşti? 20 ocak 2020 pazartesi günü diziler zorlu bir reyting mücadelesine damga vudular. Çukur günün en iddialı dizisi olarak yerini korurken Sefirin Kızı yükselen reytingleri ile zirveyi zorluyor. 20 ocak 2020 reyting sonuçlarında zirveye hangi yapım adını yazdırdı? 20 Ocak 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları, Çukur mu, Sefirin Kızı mı?

20 ocak 2020 pazartesi günü Çukur, Sefirin Kızı, Vuslat, Yasak Elma ve Zalim İstanbul reytinglerde kıyasıya bir yarışa girdiler. Geçtiğimiz hafta Totalde Çukur, Sefirin Kızı ve Farih Portakal Ana Haber ilk üçte kendilerine yer buldular. Ab’de ise sırası ile Fatih Portakal, Çukur ve Sefirin Kızı ilk 3’ü paylaşan yapımlar oldu.ABC1’de ise Fatrih Portakal, Sefirin Kızı ve Çukur ilk 3te yer aldılar.

Sefirin Kızı güne müthiş bir giriş yaptı. Çukur dizisinin tahtını sallayan dizi kısa sürede izlenme oranlarını arttırdı. Fatih Portakal ile Fox Ana Haber ise yine en çok izlenen ana haber olarak ilk 3te yer almaya devam ediyor. Çukur şuan için Total’deki birinci sırada yer almaya devam ediyor.Yasak Elma, Zalim İstanbul ve Vuslat ise reytingleri düşüşte olan diziler.

20 ocak pazartesi reyting sonuçlarında hangi dizi daha çok izlendi, zirveye hangi yapım adını yazdırdı her hafta merak edilen bir konu. Sizler için 20 ocak 2020 pazartesi reyting sonuçlarını yazımızda paylaşacaz. Yine bir sürpriz yaşanmayacak ve ilk 3te Çukur, Sefirin Kızı ve Fatrih Portakal ile Fox Ana Haber her 3 kategoride de yerlerini alacak.

20 ocak pazartesi reytingleri 21 ocak Salı günü sabah 10.00 ile 11.00 arasında açıklanacak ve sonuçlar anında haberimizde olacak.

Tıkla>>> Haftalık Reyting Sonuçları <<< Tıkla

20 Ocak 2020 pazartesi reyting sonuçları

TOTAL REYTİNG SONUÇLARINA GÖRE 10 PROGRAM

1 SEFIRIN KIZI STAR

2 CUKUR SHOW

3 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX

4 SEFIRIN KIZI (ÖZET) STAR

5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

 

AB REYTİNG SONUÇLARINA GÖRE İLK 10 PROGRAM

1 SEFIRIN KIZI STAR

2 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX

3 CUKUR SHOW

4 YASAK ELMA FOX

5 SEFIRIN KIZI (ÖZET) STAR