2017 Kasım-Aralık Final Yapacak Diziler?

2017 Kasım-Aralık Final Yapacak Diziler?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Televizyon ekranlarında her hafta onlarca dizi izleyici ile buluşurken bu dizilerden 2017 yılı Kasım ve Aralık aylarında final yapacak ve 2018 yılında devam edecek diziler merak konusu oldu. Bu dizilerden final yapması muhtemel dizilerle 2018 kalacak dizilerin analizini paylaşacağız. Günlük dizileri ayrı bir yazıda değerlendireceğim.

2017 Kasım-Aralık Final Yapacak Diziler?

2017 Pazartesi Dizileri Analizi

Pazartesi gününden başlarsak Söz, Çukur, Kırgın Çiçekler, Siyah Beyaz Aşk ve Kayıtdışı dizileri bulunuyor. Bu dizilerden Siyah Beyaz Aşk ile Kayıtdışı riskli bölgede bulunurken Kayıtdışı dizisi bazı sağlık durumlarından dolayı ara vermişti. 8.bölüm ile final yapıyor. Siyah Beyaz Aşk ise ilk bölümlerinde aldığı reytinglerle kritik bir aşamada idi. Ancak sonrasında yükselişe geçerek izleyicisini oluşturdu. Dizinin Kasım ayı içerisinde bu şekilde devam ederse Aralık’ta da final yapmayacağını düşünüyorum.

2017 Salı Dizileri Analizi

2017 Salı günleri ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kadın, Ufak Tefek Cinayetler, Tutsak gibi diziler bulunuyor. Bu dizilerden Tutsak 9.bölümü ile final yapmıştı. Kanal D bu dizi yerine Vatanım Sensin’in gelişi ile kendisine gün arayan Ver Elini Aşk dizisini koydu. Bu dizinin bu güne koyulmasını yanlış buluyorum. Salı günü Edho, Ufak Tefek Cinayetler ve Kadın dizisinin büyük bir kitlesi bulunuyor. Ver Elini Aşk’ın bu günde tutunacağını düşünmüyorum. Dizi 2018’i göremeyebilir. Ver Elini Aşk ve Tutsak Final Yaptı.

[mavitext]2018-2019 Yeni Başlayacak Dizi Listesi? Tıklayınız![/mavitext]

2017 Çarşamba Dizileri Analizi

2017 yılı Çarşamba günü Diriliş Ertuğrul, Meryem, Hayat Sırları, Nerdesin Birader ve geçen hafta final yapan Seven Ne Yapmaz dizileri bulunuyor. Bu dizilerden risk gurubundaki diziler ise Hayat Sırları, Nerdesin Birader. Bu dizilerden Hayat Sırlarının 8. bölüm için yeni oyuncular aradığı bilgisi var. Bu da Aralık son haftaya kadar devam edecek demektir. 2018’i görüp görmeyeceği şu an belirsiz. Nerdesin Birader’in ise izlenme oranları artmazsa yakın zamanda final yapacağını söyleyebiliriz. Seven Ne Yapmaz ve Nerdesin Birader Final Yaptı. Hayat Sırları da 2018’e kadar final yapacak.

[mavitext]2018 Yılı Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

2017 Perşembe Dizileri Analizi

Perşembe günleri Vatanım Sensin, Kanatsız Kuşlar, Bizim Hikaye, Siyah İnci gibi diziler bulunuyor. Bu dizilerden ilk üç dizinin yayınlanmaya devam edeceğini Siyah İnci’nin ise yakın bir zamanda final yapabileceğini söyleyebiliriz. İlk bölümlerde daha iyi reyting alan dizi sonraki yayınlanan bölümlerde gerileme yaşadı. Bu da dizinin yakın bir zamanda bitebileceğinin sinyallerini veriyor.

2017 Cuma Dizileri Analizi

Cuma günleri ise Aşk ve Mavi, Arka Sokaklar, Şevkat Yerimdar, İstanbullu Gelin, Payitaht Abdülhamid Kalp Atışı gibi diziler bulunuyor. Bu dizilerden Kalp Atışı riskli bölgede bulunuyor. Kalp Atışı son dönemde reytingleri çok düştü. Yakın bir zamanda final yapabilir.

2017 Cumartesi Dizileri Analizi

Cumartesi günleri ise Yeni Gelin, Kalbimdeki Deniz, Fazilet Hanım ve Kızları, Bahtiyar Ölmez, İsimsizler dizileri bulunuyor. Bu dizilerden ise Bahtiyar Ölmez yeni bir dizi illerleyen bölümlerde yükselişe geçmezse final yapacak diziler arasına dahil olacak. Bahtiyar Ölmez şu an fena değil. İsimsizler Final yaptı.

2017 Pazar Dizileri Analizi

Pazar günleri ise Savaşçı, Cennet’in Gözyaşları, Çocuklar Duymasın, Dolunay, Klavye Delikanlıları, Aslan Ailem gibi diziler bulunuyor. Bu dizilerden Çocuklar Duymasın, Dolunay, Klavye Delikanlıları ve Aslan Ailem’in Kasım veya Aralık aylarında Final yapacaklarını düşünüyorum. Çocuklar Duymasın’ın yerine Hayati ve Diğerleri geldi. Dizi 1 bölüm oynadı yayından kalktı ve yaz aylarında yayınlanacağı söyleniyor. Çocuklar Duymasın format değiştirdi ve biraz daha reytinglerini yükseltti. Klavye Delikanlıları final yaptı. Dolunay dizisi 2017’in son gününde final yapacak.

 

Sizce yayınlanan dizilerden hangileri devam etmeli? Günü değişsin reytinglerde alıp götürür dediğiniz bir dizi var mı? Hangi gün yayınlanmalı? Final yapsın artık bir daha da yayınlanmasın dediğiniz bir dizi var mı?

Etiketler: 2017 2018 hangi diziler bitiyor 2017 kasım aralık final yapacak diziler 2017-2018 final yapan diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL