2018-2019 Yeni Başlayacak Diziler? Yeni Sezon Ekrana Gelecek Diziler? (Tam Liste)

2018-2019 Yeni Başlayacak Diziler? Yeni Sezon Ekrana Gelecek Diziler? (Tam Liste)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Bu günlerde dizi sayısı o kadar çoğaldı ki neredeyse her hafta bir dizi televizyonda başlıyor. Bazıları izlenmeyip erken final yapıyor. Bu durum nereye kadar gider bilmiyorum. 2017 yılını bitirmek üzereyiz. 2018 yılına şurada bir kaç ay kaldı. Tabi 2018’de yayına girecek olan dizilerde merak konusu oldu. Şimdi 2018-2019 sezonu yayına girecek olan dizilere bir göz atalım.

2018- 2019 Ekrana Gelecek Diziler?

Televizyon’a eskiler sihirli kutu derlerdi. Televizyon hayatımıza gireli yaklaşık 30 sene kadar oldu. Ben 1990 yılında hatırlıyorum köydeki evimizde bir siyah beyaz televizyon vardı. O zamanlar TRT çekiyordu. O da zaman zaman kayboluyor. Çatıya çıkıp anteni istenilen yere döndürmek suretiyle iyi çekmesini sağlıyorduk. Ah ne eziyetti o anten. O zamanlar bir kaç yabancı uyarlaması diziler oynuyordu tabiki biz pek izlemediğimizden hatırlamıyorum hangilerinin olduğunu. Çünkü bizim çocukluğumuz hep sokaklarda geçti. Şimdi bizde dahil çocuklarımız evden çıkmaya üşeniyoruz. Çünkü akşama bir dizi, program var kaçırmayalım… 2018 yılı ocak itibarıyla başlayacak diziler hangileri olacak?

Mehmetçik Kut’ül Amare Dizisi:

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan dizi 18 Ocak Perşembe günü ekranlarda olacak. Vatanım Sensin’e rakip olacak dizide İsmail Ege Şaşmaz, Serdar Gökhan gibi önemli isimler yer alıyor. Dizi Osmanlı’nın son zaferlerinden biri olan Kut’ül Amare Zaferini konu alıyor.

[mavitext]Oyuncu Kadrosu için Tıklayınız! [/mavitext]

Babamın Günahları Dizisi:

Star Tv ekranlarında 10 Ocak Çarşamba günü ekranlara gelecek olan dizinin Meryem dizisine rakip olması bekleniyor. Bir babanın kızı için neler yapabileceğini anlatan dizide Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu ve ismail Demirci gibi isimler yer alıyor.

Babamın Günahları Oyuncu Kadrosu Tıklayınız!

Yuvamdaki Düşman Dizisi:

Show Tv ekranlarında yayınlanacak dizi Yuvamdaki Düşman daha önce Bakıcı, Evimdeki Düşman, Kapımdaki Düşman isimleri ile anılmış, günlük dizi olarak düşünülmüş sonrasında vazgeçilmiştir. Dizide Nebahat Çehre, Pamir Pekin, Ece Çeşmioğlu gibi isimler rol alacaktır. Dizi zenginlik hayalleri kuran bir genç kızın mutlu ve zengin bir aileye bakıcı olarak girmesi ve sonrasında yaşanan olayları konu alıyor.

[mavitext]Yuvamdaki Düşman Oyuncu Kadrosu Tıklayınız![/mavitext]

Sen Anlat Karadeniz Dizisi:

Atv ekranlarında 2018 Ocak ayında ekranlarda olması beklenen dizi Sen Anlat Karadeniz şiddet gören kadınların hikayesini anlatıyor. Trabzon ili ve çevresinde çekilen dizide Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu başrolde oynarken dizinin hangi gün yayınlanacağı konusunda bilgi verilmedi.

[mavitext]Sen Anlat Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Beni Bırakma (Günlük Dizi):

Atv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Beni Bırakma 8 Ocak itibariyle izleyici ile buluşacak. Dizide Şebnem Gülsoy, Mithat Erdemli, Kaan Yalçın, Esengül Aypek gibi isimler yer alırken dizi Tarık’ın annesinin gerçek babasını gizlemesi ve bu olay etrafında dönen aşklar, entrikalar ve aile ilişkilerini konu olacak.

[mavitext]Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Mehmet: Bir Cihan Fatihi

Q3 Medyanın üstlendiği Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizi 2018’in belkide en iddialı dizisi. Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Seda Bakan, Selin Demiratar, Çetin Tekinor, Metin Akpınar, Gürkan Uygun’nun rol aldığı dizi Ocak ayında yayınlanması bekleniyor. Dizi Fatih Sultan Mehmet zamanını anlatacak.

2018 yeni sezon dizileri

[mavitext]Mehmet Bir Cihan Fatihi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Hıçkırık Dizisi:

Kanal D ekranlarında günlük olarak yayınlanacak dizi Kerime Nadir’in romanından uyarlama bi diz olacak. Arda Hacıoğlu, Selçuk Özer ve Nurseli İdiz’in başrollerde oynayacağı dizide Nalan karakteri için oyuncu arayışları devam ediyor. Dizi babası tarafından bir yalıda arkadaşına evlatlık verilen Kenan ile bu yalının tek çocuğu Nalan’ın imkansız aşk hikayesini anlatıyor.

[pembetext]Hıçkırık Dizisi Oyuncu Kadrosu[/pembetext]

 

Tılsımlı Gömlek:

2018 yılında yayınlanacak olan diğer bir dizi de Tılsımlı Gömlek’tir. Ancak dizi internet ortamından takip edilecek. Dizinin başrolünde Çağatay Ulusoy yer alıyor. Amerikan Netflix kanalı tarafından çekilecek dizi Yavuz’un Yavuz Sultan Selim’e ait gömleğini giymesi ile olağan üstü güçlere kavuşması ve gelişen olayları anlatıyor.

[mavitext]2018 Yılı Yazın Başlayacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

Deli Fişek:

Ortaks Yapımın Atv ekranları için hazırladığı dizi Deli Fişek ocak ayında yayınlanması bekleniyor. Dizinin başrollerinde Ushan Çakır, Damla Sönmez’in rol alması bekleniyor. Dizinin diğer oyuncuları için arayışların sürdüğü ve çekimlere başlanacağı söyleniyor. Dizinin 2018 Eylül aında yayınlanması bekleniyor.

Bir Litre Gözyaşı:

Şubat ayında Kanal D ekranlarında olması beklenen dizi MF yapım tarafından 39 Bölüm olarak planlanıyor. Dizinin cast çalışmaları devam ederken dizinin başrolünde Farah Zeynep Abdullah rol alcak. Bir kızın ve oğlanın aşk hikayesi ile kızın yaşadığı amansız hastalığı anlatıyor. Dizi 2018 yılı sonlarına doğru yayınlanacak. Son gelişmelerde Farah Zeynep Abdullah Gülizar dizisi ile ekranlara gelecek. Dizinin başrolü için çalışmalar devam ediyor.

Hayat Sırları Dizisi İzlendi mi? Tıklayınız!

İntiharcı Dizisi:(İnternet Dizisi)

İlker Kaleli’nin başrolündeki dizinin 2018 yılında yayınlanması bekleniyor. Emre Özdür ile Başar Başaran’ın senaryosunu yaptığı filmde İlker Kaleli için partner arayışları devam ediyor.

Gülizar Dizisi:

Çağatay Irmak’ın yaptığı projede Başrollerde bir çok isimle anlaşmaya gidilmiş ancak son olarak Elçin Sangu ve Buğra Gülsoy ile anlaşma sağlandığı iddia edilmektedir. Dizinin Star Tv ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Gülizar Dizisinde Elçin Sangu ile anlaşma sağlanamadı. Yerine Farah Zeynep Abdullah başrol olacak.

[mavitext]Gülizar Dizisi Tam Kadro için Tıklayınız![/mavitext]

Oğul Dizisi:

Digiflame Productions’un yapımcılığını üstlendiği dizide Ekin Mert Daymaz, Barış Falay ve Ataberk Mutlu isimleri belli olurken yeni isimler üzerinde anlaşma sağlanmak üzere olduğu gelen bilgiler arasında. Dizinin Fox ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

Leke Dizisi:

Tims&B yapım tarafından yapılan dizinin yönetmenliğini Faruk Teber yapıyor. Star Tv ekranlarında yayınlanması beklenen dizi için oyuncu arayışları devam ediyor.

Günah Dizisi:

2017 senesi içinde yayınlanması beklenen dizinin 2018-2019 sezonuna yayınlaması düşünülüyor. Dizi Ortaks Yapım tarafından yapılırken dizi de Zeynep Kızıltan rol alacak. Diğer oyuncular için çalışmalar devam ediyor.

Kaçak Nefes Nefese Dizisi:

TMC yapımın üstlendiği diziyi Uğur Yücel yönetecek. Dizinin senaristliğini Selin Tunç yapacak. Dizinin oyuncu kadrosu henüz belli olmadı. Dizinin Star Tv ekranlarında olması bekleniyor. Dizinin ismi önce Kaçak sonra Mavera son olarak Nefes Nefese olarak değişti. Dizinin çekimleri İstanbul’da başladı Adana’da devam edecek.

[mavitext]Nefes Nefese Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Hayat Işığı:

Star Tv ekranlarında olacak dizinin cast çalışmaları devam ediyor. Dizinin 2018 sezonuna yetiştirilmesi planlanıyor. MF yapımın üstlendiği dizinin senaristi ise Melis Civelek’tir.

Adı Zehra: 

2017 sezonu için planlanan dizinin 2018-2019 sezonuna kalması bekleniyor. NTC Medya’nın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Taner Akvardar oturuyor. Dizinin oyuncu kadrosu çalışmaları devam ederken Yeşim Ceren Bozoğlu’nun rol alacağı konuşuluyor. Dizinin başrol oyuncusu Zeynep Çamcı oldu.

[pembetext]Adı Zehra Rol Alacak Oyuncu Kadrosu İçin Tıkla![/pembetext]

Geçmişin İntikamı:

Limon Film’in Fox Tv için hazırladığı dizi işlemediği bir cinayet yüzünden hapis yatan Aslan’ın yıllar sonra alacağı intikamı konu edinen dizi için cast çalışmaları devam ediyor.

[mavitext]2018 Yılında Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

Bu dizilerin dışında yeni diziler eklendiğinde sayfamız güncellenecektir. Sizler başlayacak yeni diziler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Etiketler: 2018 dizileri ne zaman başalayacak 2018 ekranda olacak diziler 2018 yeni başlayacak diziler 2018 yeni çıkan diziler 2018 yeni diziler fox 2018 yeni diziler kanal d 2018 yeni diziler star 2018-2019 yeni sezon dizileri mehmet bir cihan fatihi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL