2018 Final Yapacak Diziler? Finali Kesinleşen Diziler

2018 Final Yapacak Diziler? Finali Kesinleşen Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Televizyon dünyamıza baktığımızda her gün 5-10 arası dizi yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Her kanal her güne yeni bir dizi koyma yarışında. Ancak yeni dizilerin hepsi tutmuyor. Yayınlandıktan bir kaç bölüm sonrası final yapmak zorunda kalıyor. Birde sezon sonu final yapacağı kesinleşen diziler var. Biz de bu yazımızda 2018 yılı final yapacağı kesinleşen dizilerin yanında her an final yapabilecek dizileri gün gün değerlendirdik. Umarım faydalı bir yazı olmuştur.

2018 Final Yapacak Diziler? Finali Kesinleşen Diziler

Pazartesi Günü Dizilerinden Final Yapacak Diziler:

Pazartesi günleri Çukur, Söz, Siyah Beyaz Aşk, Kırgın Çiçekler, Yalaza dizileri bulunuyor. Kırgın Çiçekler’in en geç sezon sonu kötü giden reytinglerden dolayı final yapacağı söyleniyor. Bu dizilerden final yapacağı kesinleşen dizi TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yalaza dizisi oldu. Yalaza 5 Şubat Pazartesi 20. bölümü ile ekranlara veda ediyor.

(Güncelleme) Kırgın Çiçekler final yaptı. Bu günde Fox ekranlarında Yasak Elma dizisi başladı. Reytingleri güzel geldi. Bu sezonu rahat bitirir. Yeni başlayan 8. Gün ise 6. bölümü ile final yapacak. Siyah Beyaz Aşk’ın Yasak Elma’nın gelmesi ile birlikte reytingleri ciddi oranda düştü ve bu sezon final yapabilir.

Salı Günü Dizilerinden Final Yapacak Diziler:

Salı günleri Ufak Tefek Cinayetler, Kadın, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kızlarım İçin, Alija dizileri bulunuyor. Bu dizilerden Kızlarım İçin yakın zamanda final yapacak diziler arasında bulunuyor.

[mavitext]2018-2019 Yılı Yeni Başlayacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

Alija dizisi ise 6 bölüm oynayacak bir dizi olduğu için 6. bölümü ile ekranlara veda edecek. TRT 1 ekranlarında Bosna Hersek’in Cumhurbaşkanı Aliya İzzetbegoviç’in hayatının anlatıldığı dizi 30 Ocak salı günü ekranlara gelecek.

Çarşamba Günü Dizilerinden Final Yapacak Diziler:

Çarşamba günleri televizyon ekranlarında Diriliş Ertuğrul, Meryem, Sen Anlat Karadeniz, Babamın Günahları dizileri bulunuyor. Bu dizilerden Diriliş Ertuğrul sezon sonu final yapacak. Diriliş Ertuğrul’dan sonra Diriliş Osman devam edecek. Meryem dizisi ise Sen Anlat Karadeniz dizisinin başlaması sonrası reytinglerde adeta çökmüş durumda. Dizi eğer bu şekilde giderse yakın zamanda final yapacak. Final yapması kesinleşen dizi ise Star ekranlarında yayınlanan Babamın Günahları oldu. Dizi 31 Ocak Çarşamba 4. bölümü ile ekranlara veda ediyor.

(Güncelleme) Meryem final yaptı. Bu günde 6 bölümlük Börü dizisi başladı.

[saritext]Diriliş Ertuğrul 2018’de Neden Final Yapıyor? Tıklayınız![/saritext]

Perşembe Günü Dizilerinden Final Yapacak Diziler:

Perşembe günleri Mehmetçik Kut’ül Amare, Vatanım Sensin, Yuvamdaki Düşman, Siyah İnci, Bizim Hikaye, Kanatsız Kuşlar dizileri bulunuyor. Bu dizilerden Mehmetçik dizisi gelecek sezon farklı bir savaşı konu alacak ve Kut’ül Amare kısmı değişecek. Yuvamdaki Düşman ise 2. bölümünde de aynı reytingleri alırsa erken final yapacaktır. Siyah İnci ve Kanatsız Kuşlar ise reytinglerde gerilemeye başladı. Bu diziler yerlerine gelecek iddialı yapımlara göre final yapacaklar. Finali kesinleşen dizi ise sezon sonu sona erecek Vatanım Sensin oldu.

(Güncelleme) Vatanım Sensin Mayıs ayında final yapıyor. Yuvamdaki Düşman ve Siyah İnci final yaptı.

Cuma Günü Dizilerinden Final Yapacak Diziler:

Cuma günü ekranlarda olan diziler ise Arka Sokaklar, İstanbullu Gelin, Şevkat Yerimdar, Aşk ve Mavi, Payitaht Abdülhamid dizileridir. Bu dizilerden Arka Sokaklar gelecek sezonda devam edecek. İstanbullu Gelin bu sezon sonuna kadar devam edecek. Payitaht Abdülhamid ise bu sezon bitebilir. Dönem dizisi olduğu için final yapacaktır. Şevkat Yerimdar’ın bu sezon sonu biteceğini düşünüyorum. Reytingleri istenilen düzeyde bulunmuyor. Aşk ve Mavi dizisinin de sezon sonu final yapacağı konuşuluyor.

(Güncelleme) Şevkat Yerimdar sezon finali yaptı.

[mavitext]2018 Yılı Yazı Dizileri ? Tıklayınız![/mavitext]

Cumartesi Günü Dizilerinden Final Yapacak Diziler:

Cumartesi günleri ise Kalk Gidelim, Gülizar, Yeni Gelin, Bahtiyar Ölmez ve Fazilet Hanım ve Kızları, Kalbimdeki Deniz dizileri bulunuyor. Bu dizilerden final yapacağı kesinleşen dizi yok. Ancak ATV Bahtiyar Ölmez dizisinin yerine iddialı bir yapım ile gelirse Bahtiyar Ölmez reytinglerden dolayı final yapacaktır.

(Güncelleme) Gülizar ve Bahtiyar Ölmez final yaptı. Gülizar’ın yerine İnsanlık Suçu, Bahtiyar Ölmez’in yerine Masum Değiliz geldi. Kalbimdeki Deniz final yaptı. Masum Değiliz 2. bölümün ardından yayından kalktı.

[pembetext]Gülizar Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/pembetext]

Pazar Günü Dizilerinden Final Yapacak Diziler:

Pazar günleri, Savaşçı, Çocuklar Duymasın, Cennetin Gözyaşları, Aslan Ailem dizileri bulunuyor. Daha önce 2018 yılı içerisinde Kalp Atışı ve Hayat Sırları bu günde oynamış ve iki dizi geçtiğimiz haftalarda final yapmıştı. Bu dizilerden Çocuklar Duymasın bir ara kötü giden izlenme oranlarından dolayı yayından kaldırılmış ancak tekrar aynı gününde farklı bir formatla yayınlanınca dizi reytinglerini artırarak ilk sıraları görmüştü. Cennetin Gözyaşları ise vasat bir izlenme oranına sahip bu yüzden her an yayından kaldırılabilir. Aslan Ailem ise TRT ekranlarında yayınlandığı için sezon sonunu görecektir.

(Güncelleme) Bu günde Tehlikeli Karım dizisi başladı.

Günlük Dizilerden Final Yapacak Olanlar:

Günlük dizilere bakacak olursak, Kanal 7 dizilerinde Ah Kalbim, Kördüğüm ve Elif dizileri tüm hızıyla devam ederken bu dizilerin gelecek sezon devam etmesi bekleniyor. Star Tv ekranlarında yayınlanan Adını Sen Koy gelecek sezon devam ederken Beni Affet’in bu sezon biteceği dile getiriliyor. Öte yandan yeni diziler Hıçkırık’ın reytingleri çok kötü durumda. Yakında final yapacaktır. Beni Bırakma ise orta seviyede ilerliyor. Fox ekranlarında yayınlanan Komşular dizisi ise final yapmıştı.

(Güncelleme) Hıçkırık dizisi 50. bölümü ile final yaptı.

2018 yılı içerisinde final yapacağı kesinleşen dizileri bu sayfadan güncelleme yaparak düzenleyeceğiz. Sizce bu sezon hangi diziler bitmeli veya hangi diziler devam etmeli? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: 2018 bitecek olan diziler 2018 final yapan diziler 2018 finali kesinleşen diziler 2018 sezon sonu final yapacak diziler 2018 yılı diriliş final


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL