2019-2020 Sezon Onayı Alan Diziler, Tam Liste

2019-2020 Sezon Onayı Alan Diziler, Tam Liste

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Hangi diziler devam edecek hangi diziler final yapacak merak mı ediyorsunuz, o zaman bu yazımız tam size göre. Türk kanallarında izleyici ile buluşan hangi dizilerin devam edip etmeyeceğini bu yazımızdan takip edebilirsiniz. Liste günlük ve haftalık olarak güncellenmektedir. Hangi diziler 2019-2020 sezonunda devam edecek?

Yapılan araştırmaya göre Türkiye en çok dizi yayınlanan ülkelerden birisi. Yılda onlarca dizi ekran macerasına başlayıp bazıları sezonu bitiremeden  final yaparak ekranlara veda ediyor kimisi de yeni sezon onayı alamıyorlar. Bakalım bu sene sezon sonunda hangi diziler sezon onayı alacak. İşte yeni sezon onayı alan diziler…

ATV yeni sezon için şimdiden 2 dizisine onay vermiş bile. Bir Zamanlar Çukurova ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kesin olarak devam kararı almışlar.

Fox Tv, Kadın dizisinin reytinglerinden gayet memnunmuş ve devam ettirmek istiyor. Eğer anlaşma sağlanırsa dizi yeni sezonda da devam edecekmiş.

Arka Sokaklar yeni sezon onayını Kanal D’den aldı. Zaten almasaydı şaşırtıcı olurdu, sonuçta Kanal D’nin tek iyi reyting alan dizisi. Bu gidişle torunlarımız bile bu diziyi izleyecekler. J Yeni bilgiler geldikçe yazımız güncellenecektir.

Etiketler: 2019 2020 sezon onayı alan diziler Hangi diziler 2019 2020 sezon onayı aldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL