7 Ocak 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları, Vuslat İzlendi mi?

7 Ocak 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları, Vuslat İzlendi mi?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Kanalların ortak kararı ile TRT dizileri hariç tüm diziler 3 hafta yayınlanmama kararı almıştı. Sadece TRT dizileri yayınlanırken Vuslat dizisi de böyle bir zamanda yayın hayatına başladı. Peki 7 Ocak Pazartesi gününe hangi yapım damga vurdu? 7 Ocak 2018 Pazatesi Reyting Sonuçları!

7 Ocak 2018 pazartesi Tv8 ekranlarında O Ses Türkiye, Atv’de Kim Milyoner Olmak İster, Star TV’de Erkenci Kuş(tekrar), Show Tv’de Kocan Kadar Konuş sinema filmi, Fox Tv’de ise Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? isimli sinema filmi ekranlara geldi. Hangi yapım 7 ocak pazartesi gününün reytinglerinde zirveyi aldı?

Herşeyden önce şüphesiz günün en dikkat çeken dizisi Trt1 ekranlarında başlayan Vuslat isimli dizi oldu. Vuslat dizisi ilgnç hikayesi ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. Şahsen diziyi izledim ve konu itibari ile ilginç geldi. İnsanı içine çeken bir kurgusu var. Dizi bu gizemi ve çekiciliği devam ettirmeyi başarırsa reytinglerde zirveye oynar derim. Çukur’un tahtını almasa da zorlayacak gibi.

Vuslat Dizisi Reytingleri Nasıl, İzlendi mi Tuttu mu-İlk Yorumlar

7 Ocak 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları

7 Ocak reytingleri açıklandı. İlk izlenim olarak AB’de oldukça iyi bir oran alan Vuslat şuan için ümit vaad etti. Zirveye göz kırpmasa da dizi tekrarları ile kendisini sevdirirse ilginç hikayesine binlerce dizi severi çekebilir. İşte Vuslat’ın ilk bölüm reyting karnesi..

Etiketler: ocak 2019 pazartesi reytingleri pazartesi reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL