2019 Yaz Dizileri Hangileri? İşte Tam Liste

2019 Yaz Dizileri Hangileri? İşte Tam Liste

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yaz dizileri bir çok yapım şirketi ve kanal için sezon içerisi hazırlığıdır. Sezon dizilerinin tatil yaptığı dönemde yaz aylarında ekranlara gelen diziler onların yokluğunda seyircilerin beğenisine sunulur. İzleyicilerin beğenisini kazanan yaz dizileri ise yeni sezon onayı alarak sezon dizileri ile reyting rekabetine girerler. Peki 2019-2020 yaz sezonunda hangi diziler başlayacak?

2017 yılının yaz sezonunda yaz dizisi olarak ekranlara gelen Kalp Atışı dizisi oldukça sevilmiş ve sezon onayı almıştı. Yine bir zamanların fenomen dizisi Kiralık Aşk, Fi, Erkenci Kuş gibi yaz dizileri oldukça sevilmiş ve sezon onayı da almışlardı. Bunlardan Erkenci Kuş halen devam eden ve reytingi yüksek bir dizi.

2019 yaz sezonu için de yeni diziler hazırlanıyor ve kanal ve yapım şirketleri sezon dizilerinin yokluğunda bu dizileri dizi severlerin beğenisine sunuyorlar. Bir çok yaz dizisinden reytingi yüksek sezon dizileri çıkabiliyor. Ancak genel itibari ile yaz dizileri uzun ömürlü olmuyor. Yine de 1-2 sezon devam eden başarılı yapımlar çıkabiliyor. Bakalım 2019 yaz dizilerinden hangileri uzun soluklu olacak.

2019 Yaz Dizileri Hangileri?  İşte Tam Liste

Gelen bilgilere göre öncelikle Show Tv ve Star Tv’den iki yeni yaz dizisi ekranlara gelecekmiş. Bunlar yine aşk ve romantik komedi konulu olacaklar. Dizilerin isimleri şuan netlik kazanmadı. Yeni dizilerin ayrıntıları geldikçe yazımıza eklenecektir.

Kötü Kız (Kanal D)

Kanal D için hazırlanan 2019 yaz dizilerinden olan Kötü Kız dizisi Zeynep Yılmaz isminde genç bir kızın hayat hikayesini ekranlara getirecek. Diziyi yapan yapım şirketi Bozkır dizisinin yapım şirketi. Senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan kaleme alıyor. Kötü Kız dizi ile ilgili ayrıntılı bilgiler için lütfen TIKLAYINIZ

Yüksek Topuklar (Kanal D)

Daha önce Eda Teksöz’ün yöneteceği açıklanan projenin hazırlıklarına başlayan ünlü yönetmen Altan Dönmez, 20 Mart gibi sete çıkmaya hazırlanıyor. Kanal D‘de ekrana gelecek olan dizide genç bir manken ve 3 kız arkadaşının başından geçen olaylar ve şöhretin arka planı ekrana taşınacak.

Ali ve Sevda (ATV)

‘Ali ve Sevda’ dizisinde Ali’nin ‘Pilot’ lakaplı mafya lideri kardeşi Süleyman rolü için Ali Burak Ceylan, Sevda’nın arkadaşı Tuğçe karakteri için Zehra Yılmaz, Ali’ye aşık tesettürlü eczacı Duygu rolü için de Sebahat Kumaş ile imza aşamasına gelindi.

Leke Dizisi (Kanal D)

TIMS&B’nin Kanal D için çekeceği ‘Leke’ dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Yakında sete çıkacak olan iddialı dizinin yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturacak. Usta kalem Ayfer Tunç’un senaryosunu yazdığı dizinin başrol kadın karakteri ‘Yasemin Adıvar’ için titiz bir cast çalışması yapıldı. Aralarında Pınar Deniz’in de yer aldığı birçok oyuncuyla görüşüldü. Yasemin rolü için sonunda Melis Sezen ile imza aşamasına gelindiği konuşuluyor.

Annemi Beklerken (Star TV)

O3 medya tarafından hazırlanan yeni bir yaz dizisi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Star TV için ekranları girecek olan Annemi Beklerken dizisinin hazırlıklarına başlandı. Yönetmenliğini Barış Erçetin yapacağı ve senaryosunu ise Pınar Ordu’nun kalem alacağı Annemi Beklerken oyuncu kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor.

Canevim (Atv)

Biran Damla YılmazAras Aydın ve Özgür Çevik’in başrolleri paylaştığı Canevim’de, Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı oynuyor.

Sadece Sen (Fox TV)

Henüz başrol oyuncuları netleşmeyen dizi için düşünülen oyuncular arasında Özge Gürel’in de adı geçiyor. FOX’ta ekrana gelecek olan dizide olaylar Kerem ve Selin adlı iki gencin birbirinden habersiz aynı evi satın almasıyla başlıyor. Eğlenceli konusuyla dikkat çeken dizi çekimlerinin mayıs ayının ilk haftası başlaması planlanıyor.

Etiketler: 2019 yaz dizileri 2019 yeni başlayacak diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL