2020 Survivor Nisa Diskalifiye mi Oldu? Yarışmada Neden Yok

2020 Survivor Nisa Diskalifiye mi Oldu? Yarışmada Neden Yok

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor

Survivor 2020 13Nisan Nisa’ ya neler oluyor? Nisa Diskalifiye mi olacak? Nisa neden yarışmadı? Arkadaşlarını neden desteklemedi? Tv8 ekranlarında yayınlanan birçoğumuzun severek izlediği yarışma programı Survivor bir birleşme partisini daha geride bıraktı. Haftalardır devam eden Ünlüler ve Gönüllüler mücadelesi birleşmeye kadar adada kalmayı başaran yarışmacılar için, muhteşem bir partiyle taçlandı.

Yarışmacılar duş aldı. Sevdikleri temiz kıyafetleri giydi. Onlar için hazırlanmış kebabından lahmacununa, sütlacına ve sayamayacağımız envai çeşit yiyeceğin olduğu masaya oturdular ve dilediklerince karınlarını doyurdular. Karnı doyan yarışmacılar sahne alıp Tarık Sezer ve Orkestrası eşliğinde şarkılar söyledi.

Seda Sayan, Oğuzhan Koç, Murat Boz, Aleyna Tilki ve Hadise gibi ünlüler sürpriz bi şekilde canlı yayın ile adaya bağlanarak yarışmacılarla konuştular. Şarkı yarışmacısını Ardahan kazandı. Ve bir daha ki Survivor’a misafir olarak gelme hakkı da kazanmış oldu.

Yarışmacılara Acun Medya’nın birde aile sürprizi vardı. Yarışmacılar ailelerinden gelen sesli ve görüntülü videoları izledi. O anlarda sevinç gözyaşları sel oldu aktı her birinin gözlerinden. Cemal Can’ın dj performansıyla çılgınlar gibi eğlenen yarışmacılar mutlu bir parti gecesi yaşadı. Nisa diskalifiye mi oldu? Neden takımına destek vermedi?

Birleşme partisinin ardından voleybol oyunu vardı. Yarışmacılar karınları tok, enerjik ve mutluydular. Bir kişi hariç, o da Nisa. Nisa mutsuz bir şekilde yüzünden düşen bin parça beachte oturdu. Ne oyun oynadı ne de arkadaşlarına destek verdi. Nisa diskalifiye mi olacak? Soruları bu şekilde gündeme geldi.

Mutlu bir birleşme partisi geçirdikten hemen sonra, Nisa’ya ne olmuştu. Son zamanlarda hakkında çıkan aşk dedikodularıyla bir ilgisi var mıydı keyifsizliğinin? Nisa’nın mutsuzluğunun sebebi Sercan olabilir mi? Bunları yakın zamanda anlayacağız.

Fakat, Acun Ilıcalı Nisa’nın bu tavırları üzerine öyle bir konuşma yaptı ki, acaba Nisa Diskalifiye mi olacak? İşte Acun Ilıcalı’nın o sözleri “bunca yıldır Survivor sunuyorum, ben böyle bir şey görmedim. Sakatlananı, hasta olup oynamayanı falan gördüm ama hiçbir sebep yokken oynamayıp, takım arkadaşlarına destek vermeyen bir yarışmacı ilk defa görüyorum.” Acun Ilıcalı’nın bu sözleri bakalım Nisa’yı nereye taşıyacak. Sizce Nisa Survivor dan çıkacak mı?

Etiketler: Survivor nisa ayrilacak mi Survivor nisa diskalifiye mi oldu Survivor nisa neden oynamadı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL