2020 Survivor Yeni Ünlüler ve Gönüllüler Takımı Kim Hangi Tarafta

2020 Survivor Yeni Ünlüler ve Gönüllüler Takımı Kim Hangi Tarafta

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor

Survivor 2020 Takımlar Arası büyük değişim. 2020 Survivor Yeni Ünlüler ve Gönüllüler Takımı Kim Hangi Tarafta Ünlüler Takımından Berkan Gönüllüler Takımına Geçti. Gönüllülerden Yunus Emre ise bundan böyle Ünlüler Takımında Yarışacak.

Tv8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışma programı Survivor’da birleşme partisi sonrası ikinci bir döneme geçildi. Haftanın yedi günü izleyici ile buluşan parkurları ve ada yaşantısıyla izleyiciye büyük bir heyecan yaşatan Survivor’da dengeler artık değişti. Ünlüler ve Gönüllüler takımı olarak mücadele eden Survivor’un renkli yarışmacıları kendine hayran ve fan kitlesi oluşturmuş durumda.

Survivor 2020 de takımlar arası büyük değişim. 2020 Survivor Yeni Ünlüler ve Gönüllüler Takımı Kim Hangi Tarafta? Ünlüler takımının haftalardır üst üste seri galibiyetler alması Ünlüler takımını baya zorlamıştı. Daha önceki haftalarda takım dengelerini eşitlemek adına Ünlüler takımından Barış Gönüllüler takımına geçtiyse de, takımlar arası dengelerin hala eşitlenmemiş olduğu düşünülmüş ki tekrar takımlar arası değişime gidildi.

Ünlüler takımından Berkan Gönüllüler takımına, Gönüllülerden Yunus Emre ise Ünlüler takımına geçti. Aslında birleşme partisi sonrası takımlarda değişikliğe gidileceği biliniyordu ve herkes nasıl bir değişiklik olacağını konuşup, tahminlerde bulunuyorlardı.

Yarışmacılar birleşme partisinde yedi içti eğlendi. Survivor’da bir dönem kapanmıştı. Artık onları ada ve parkurlar bekliyordu. Ve beklenen oldu ve güçlü yarışmacılardan Berkan’ın Gönüllüler takımına Yunus Emre’nin ise Ünlüler Takımına geçmesiyle Survivor ikinci dönemiyle yeniden başladı.

Yarışmanın ilerleyen zamanlarında ise çeyrek final dönemine gidilecek. Ve çeyrek finale her iki takımdan da toplamda 8 kişi gidebilecek. Bakalım bu yeni değişimle birlikte Survivor 2020 de neler yaşanacak? Takım dengeleri bu değişimden nasıl etkilenecek? Önümüzdeki haftalarda Survivor izleyicisini daha başka nasıl sürprizler bekliyor?

Etiketler: 2020 yeni ünlüler takimi Yeni gönüllüler takimi 2020


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL