2020 Yılbaşı Haftası Diziler Var mı Yok mu, Yayınlanmayacak mı?

2020 Yılbaşı Haftası Diziler Var mı Yok mu, Yayınlanmayacak mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

2020 yılına girerken dizi severler yılbaşını en sevdikleri dizileri izleyerek geçirmek istiyorlar. Tabi diziler yılbaşı haftası var mı yok mu diye merak edilirken 2020 yılbaşı haftası diziler yayınlanacak mı haberi de sosyal medya da en çok soruların başında geldi. 31 aralık 2019 salı yılbaşıakşamı hangi diziler olacak, yılbaşı haftası diziler yayınlanacak mı, var mı yok mu?

Her sene diziler yılbaşı haftası tatile girmektedir. Yılbaşı haftasında tatile girildiği için birer bölüm olmak üzere her kanal dizileri bir hafta yayınlamaz. 31 Aralık Salı günü ve 5 Ocak 2010 Pazar günü arasında hiçbir kanal dizileri yayınlamayacak. Peki neden böyle oluyor, diziler neden yayınlanmıyor?

Yılbaşı haftası resmi tatil olduğu için dizi sektörü içinde bir tatildir. Oyuncular ve dizi ekibi yılbaşı haftası izin yaparlar. Tüm dizi ekibi ve oyunculara tatil yaptıkları için de diziler 1 hafta geriden gelir. Bu 1 haftalık arayı kapatmak için kanal ve yapım şirketleri yılbaşı haftasında dizileri yayınlamama kararı alırlar.

Etiketler: 2020 yılbaşı haftası diziler var mı yok mu 2020 yılbaşı haftası diziler yayınlanacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL