2021 Yılında Çıkacak Marvel Filmleri Nelerdir?

2021 Yılında Çıkacak Marvel Filmleri Nelerdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Süper kahraman dünyasının en büyük iki devinden biri olan Marvel, Disney iş birliği ile olağanüstü eserler yaratmaya devam ediyor. Marvel Sinematik Evreni, bugüne kadar en büyük altın çağını yaşıyor. Elbette bunun en büyük sebeplerinden biri gelişen teknolojinin hayal gücünü en iyi şekilde yansıtabilmesi. Öte yandan oyuncu seçimindeki başarılı kararlar ve etkili senaryoları da atlamamak gerek. Görünüşe göre 2021 yılında çıkacak Marvel filmleri heyecan yaşanmaya devam edecek.

2021 yılında çıkması beklenen Marvel filmlerini sizin için sıraladık:

Venom-2

2018 yılında Venom: Zehirli Öfke ismiyle piyasaya çıkan film, seyirciyi etkilemeyi başardı. Filmin güçlü puanları da bunu kanıtlar nitelikte. Muhtemelen bunda Tom Hardy’nin de büyük bir etkisi var ancak. Öyle veya bölge filmin devam edeceği gelen tepkilerden kendini belli etmişlerdi. Venom hayranlarının sabırsızlıkla beklediği Venom-2, 2021 yılında çıkacak Marvel filmleri listesinde ilk sırada yer almakta.

Örümcek Adam 3

Manevi babası Tony Stark’ın ölümünden sonra duygusal boşluğa düşen Peter Parker, dünyayı kurtarma macerasına devam ediyor. Senaryosunda Stan Lee’nin yarattığı çizgi romanlardaki kötü karakterlerden birinin olması beklenen film, Marvel’ın en sevilen film serisinden biri.

Thor – Love and Thunder

Asgard’lı Thor’un evrendeki mücadelesi 4. film ile devam edecek gibi görünüyor. Başrolünde Taiki Waititi’nin olması beklenen filmin konusu hakkında şu an için bir bilgi yok. Ancak 2021 yılında çıkacak Marvel filmleri arasında en çok merak edilen ve beklenenlerden biri olduğu kesin.

Galaksinin Koruyucuları – 3

Evrenin gelmiş geçmiş en komik karakterlerinin bir araya gelerek oluşturduğu Galaksinin Koruyucuları ekibi, evrenin her köşesinde mücadele vermeye devam ediyor. Disney ve Marvel ortaklığının eserlerinden biri olan ilk iki film hem komik hem de eğlenceli bir dizi olayları konu ediniyor. Groot, Roket, Star Lord ve diğerleri. Galaksinin Koruyucuları-3 Marvel severler tarafından şimdiden sabırsızlıkla bekleniyor.

Karınca Adam-3

Atomik boyutlara kadar küçülme yeteneği olan Karınca Adam, maceralarına kaldığı yerden devam ediyor. Hem komik hem de macera dolu olayların içinde yer alan Karınca Adam’ı son gördüğümüzde Yenilmezler ekibindeydi. Solo maceralarına devam eden kahramanımız, komik ve eğlenceli olaylarla seyirciyi güldürmeye devam edecek.

Blade

Çok az kişi bilse de daha önce Wesley Snipes’ın başrolünde oynadığı ve sinema evreninde büyük bir ivme yakalayan film, aslında bir Marvel çizgi roman kahramanıdır. Yarı insan yarı vampir olan gündüz yürüyen, bir vampirin insandan olma oğludur. Geceleri insanları avlayan vampirlerin peşinde koşan Blade, 2021 yılında çıkacak filminde maceralara devam edecek.

Fantastik Dörtlü

Stan Lee’nin kariyerinde özel bir yeri olan Fantastik Dörtlü film serisi, 2021 yılında da sinema evrende olmaya devam edecek film serilerinden biri olacak. Thing, Susan Storm, Human Torch ve Mister Fantastic’in 2021 yılında çıkacak filmde Dr Doom’a karşı mücadele edecek gibi.

Dr Doom

Marvel evreninin gelmiş geçmiş en büyük kötülerinden biri olan Dr Doom, 2021 yılında çıkacak bir film kendine bir başrol bulacak. Daha önce Fox’un çıkardığı filmde kendini gösteren Dr. Doom, kötü eleştirilerin hedefi olmuştu. Bu olaylardan sonra Marvel Fantastik Dörtlü haklarını geri alır mı almaz mı derken bunun kesinlikle söz konusu olmadığı açıklaması geldi. Tüm kötü yorumlara karşı usta bir iş olup olmayacağı konusunda merak uyandıran filmin yönetmen koltuğunda Noah Hawley olacak.

Deadpool-3

Marvel dünyasının özel kahramanı olan Deadpool’un en önemli özelliklerinden biri, okuyucularla konuşabilmesiydi. Sinematik evrene de bu özelliğinin yansıtılmasıyla film fazlasıyla eğlenceli ve komik bir şekilde piyasaya çıkmıştı. Elbette Ryan Reynolds ve yönetmen Tim Miller’ın bu konudaki başarısından da söz etmezsek olmaz. Filmin ilk ve ikinci bölümleriyle seyirciden tam not alan ve fazlasıyla sevilen ölümsüz karakter Deadpool, filmin son serisiyle 2021 yılında seyirci ile buluşacak Marvel filmlerinden biri olacak.

 

 

Etiketler: 2021 yılında çıkacak marvel filmleri marvel marvel filmleri yeni çıkacak marvel filmleri


Yorumlar

  • ramazan

    çok güzel filmler izleyecem

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL