21 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları? Sen Anlat Karadeniz- Diriliş Ertuğrul

21 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları? Sen Anlat Karadeniz- Diriliş Ertuğrul

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Çarşamba günü reytingleri en çok merak edilen reytingler arasında bulunuyor. Zira Türkiye’nin reytingleri en yüksek iki dizisi bugün yayınlanıyor. 28 Şubat Çarşamba günü itibariyle yeni bir dizi daha izleyiciler ile buluşacak. Star Tv ekranlarında yayınlanacak Börü dizisinin reytingleri de gelecek hafta belli olacak. Peki 21 şubat çarşamba günü hangi dizi ne kadar reyting aldı. Sen Anlat Karadeniz ABC grubunda da Diriliş Ertuğrul’u geçti mi? Tüm bu bilgileri ve 21 şubat reytinglerini yazımızda bulabilirsiniz.

21 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları? S.A.K- Diriliş Ertuğrul

Çarşamba günü Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul reytinglere damga vurmuş iki dizi olarak yer alırken Star Tv ekranlarında 28 şubat çarşamba ekranlara gelecek olan Börü’de bu güne damga vurabilecek mi? Dizi 6 bölümlük bir dizi olurken, 7. bölümü sinema filmi olarak yayınlanacak. Mini dizi olacak olan Börü askeri bir dizi ve gerçek sahnelere yakınlığı ile izleyicilerin merak ettiği bir dizi olacak. Bakalım dizinin reytingleri nasıl gelecek.

Çarşamba günü dizilerinden Sen Anlat Karadeniz son zamanlarda büyük bir çıkış yakaladı. İlk olarak 2. bölümü ile Diriliş Ertuğrul’u total grubunda geçen dizi diğer gruplarda da her bölümü ile yükselişe geçmiş durumda. Bugünkü yayınlanacak bölüm ile birlikte AB grubunda Diriliş Ertuğrul’a ya çok yaklaşacak ya da geçecek. Sen Anlat Karadeniz son bölümünde Tahir Nefes ve Yiğit’i Gürcistan’a geçirerek Trabzon’a dönmüştür. Ancak kurtulduklarını düşündükleri Vedat Nefes’i bir kez daha yakalarken, Tahir Nefes’i kurtarabilecek mi?

[saritext]2018-2019 Yılı Başlayacak Diziler? Tıklayınız![/saritext]

Çarşamba gününün diğer bir dizisi Diriliş Ertuğrul’da ise Ertuğrul Bey hem kendisini hem sultanı öldürmeye çalışan Saadettin Köpek’i delilleri ile köşeye sıkıştırmış ve Saadetin boynu Sultan’ın kılıcının ucundadır. Saadettin’in ölüp ölmeyeceği merak konusu iken Ertuğrul’un yanındaki casus Maria deşifre olacak mı?

21 Şubat Çarşamba reyting sonuçlarından önce geçen haftanın reytinglerine bir göz atarsak daha isabetli olacaktır. Geçen hafta Sen Anlat Karadeniz totalde 20.43 ile 1. olurken, Diriliş Ertuğrul 14.69 ile 2. oldu. Ab grubunda ise Diriliş Ertuğrul 18.36 reyting ile 1. olurken, Sen Anlat Karadeniz 13.66 reyting ile 2. oldu. Abc grubunda ise Diriliş Ertuğrul 18.25 ile 1. olurken, Sen Anlat Karadeniz ise 16, 79 reyting ile 2. oldu. Görüldüğü gibi Sen Anlat Karadeniz totalden sonra ABC grubunda da Diriliş Ertuğrul’u geçmek üzere. Bugün yayınlanacak bölüm sonrası reytingler büyük önem taşıyor. 21 Şubat Çarşamba reytingleri yazımızın devamında olacak. Sonuçlar yayınlandığı an sayfamızda sunulacak.

[mavitext]2018 Yılı Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

21 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları?

21 şubat reyting sonuçları açıklandı. Sonuçlara göre Sen Anlat Karadeniz kendi rekorlarını kırmaya devam ediyor. Total’de 21.38 ile 1. olurken, AB’de 14.85 ile 2., ABC’de ise 17.98 ile 2. oldu. Diriliş Ertuğrul ise; totalde 14.47 ile 2. olurken, AB’de 19.14 ile 1. oldu. ABC’de ise 18. 24 ile 1. oldu. Sen Anlat Karadeniz ABC’de 2 reyting yükselerek Diriliş Ertuğrul’a çok yaklaştı. Total’de ise 1 reyting daha yükseldi.

Etiketler: 21 şubat çarşamba reyting sonuçları 21 şubat diriliş reyting sonuçları 21 şubat reytingleri nasıl 21 şubat sen anlat karadeniz reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL