22 Ekim Gelinim Mutfakta Yeni Yarışmacı Kim? Çeyrek Altını Kim Kazandı?

22 Ekim Gelinim Mutfakta Yeni Yarışmacı Kim? Çeyrek Altını Kim Kazandı?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

 Yemek programı denince akla ilk gelen yarışmalardan birisi olan Kanal D ekranlarının vazgeçilmezi ”Gelinim Mutfakta” heyecanlı bölümleri ile devam ediyor. Haftanın ilk gününde kazananı kim olacak? Yeni Yarışmacılar Gelin ve Kayın valide kimler olacak? Yeni yüzler mi yoksa eski yarışmacılar mı ”Gelinim Mutfakta” yarışmasına dahil olacak ?

Gündüz kuşağında hız kesmeden devam eden program yarışmacıların azmi ve hırsı ile oldukça göz dolduruyor. Gelinlerin kıyasıya rekabetin içinde bulunduğu yarışma oldukça çekişmeli devam ediyor. Her gün yeni tartışma ve eğlencenin yaşandığı adreste hem yemekler sunuluyor hemde eğlencenin alası yaşanıyor. Haftanın ilk gününde yarışmacılardan ” ” yapmaları isteniyor. Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasına ise  katılmıştır. Umarım yarışmada tutunabilirler. İddialı girişleri ile başarı göstereceklerini umuyoruz.

Kayın validelerin Verdikleri Puanlar

Reyhan Hanım

Ezgi:

Başak:

Özüm:

Hanife Hanım

Ezgi:

Başak:

Özüm:

Ayten Hanım

Ezgi:

Başak:

Özüm:

Haftanın ilk Günü Günün Birincisi ve Çeyrek altının Sahibi

22 Ekim çeyrek altının sahibi ” ” olmuştur.

Etiketler: 22 ekim gelinim mutfakta çeyrek altını kim kazandı? 22 ekim gelinim mutfakta çeyrek altının sahibi kim 22 ekim gelinim mutfakta yeni yarışmacı kim gelinim mutfakta 22 ekim çeyrek altının sahibi kim gelinim mutfakta 22 ekim yeni yarışmacı kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL