22 Kasım Perşembe 2018 Reyting Sonuçları! Çarpışma Birinci Mi?

22 Kasım Perşembe 2018 Reyting Sonuçları! Çarpışma Birinci Mi?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Uzun süren bir hazırlığın ardından 22 kasım perşembe akşamı yayın hayatına başlayan Çarpışma dizisi 22 kasım reyting sonuçlarını nasıl değiştirdi? 22 Kasım Perşembe 2018 zirvenin sahibi kim oldu? 

Perşembe akşamları izleyiciler içinde kanallar için de oldukça zor bir gün. Birbirinden güçlü yapımların ekrana geldiği perşembe akşamı bu haftanın en çok izlenen yapımı hangisi oldu? Başrollerinde Elçin Sangu ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı Çarşamba dengeleri nasıl değiştirir mi?

Yönetmen koltuğunda Ufuk Bayraktar’ın oturduğu Ay Yapım imzalı Çarpışma iddiasız yılın en çok konuşulan dizilerinden biri olacak. Öncelikle oyuncu kadrosuyla göz dolduran Çarpışma konusuyla da geniş bir kitleye hitap ediyor. İlk defa bir dizinin bir sonraki bölümüyle ilgili tahmin yürütmek bu kadar olacak. 22 Kasım perşembe reyting sonuçlarında zirvenin sahibi %90 Çarpışma olacak.

Çarpışma dizisinden sonra haftalardır birinciliği kimseye kaptırmayan Bir Zamanlar Çukurova ikinci sırada yer aldı. Bir Zamanlar Çukurova ve Çarpışma arasında kıyasıya bir rekabetin yaşanacağı ise aşikar.

Bizim Hikaye ve Avlu arasında ise sık sık yer değişikliği yaşanabiliyor. Bu hafta Avlu dizisinde heyecan yine hat safhada yaşandı. Alp ölecek mi öldü mü soruları herkes tarafından merak edildi. 22 kasım perşembe reyting sonuçlarında 5 sırada yer alarak geçen haftaki yerini korudu. Onu takip eden yapım ise trajikomik hikayesiyle Fox ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye dizisi oldu.

Total-AB-ABC1 gruplarında yapılan incelemeler ve istatistikler sonucunda noter kararıyla açıklanan reyting sonuçları hem kanallar hem de oyuncuların motivasyonu açısından oldukça önemli.

22 kasım perşembe 2018 reyting sonuçları da izleyiciler tarafından merak edildi ve araştırıldı. İşte 22 Kasım Perşembe 2018 Reyting Sonuçları

 

Etiketler: 22 kasım 2018 perşembe reyting sıralaması


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL