23 Ekim 2019 Çarşamba Reyting Sonuçları: Kurşun, Afili Aşk?

23 Ekim 2019 Çarşamba Reyting Sonuçları: Kurşun, Afili Aşk?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Yeni dizilerin başlaması ile reytingler daha da heyecanlı hale geldi. 23 Ekim Çarşamba günü yeni bir dizi ekran macerasına başlıyor. Bu da haliyle reyting rekabetini kızıştıran bir adım olarak görülüyor. Fox’ta yayınlanan Kurşun dizisi ilk bölümünü geride bıraktı. Reyting sonuçları nasıl oluştu, hangi dizi daha çok izlendi?

23 ekim Çarşamba günü 4 dizi ekranlarda seyirci ile buluştu. Kanal D’de Afili Aşk, Trt1’de Benim Adım Melek, Fox Tv’de Kurşun ve son olarak Atv’de Sen Anlat Karadeniz. 4 dizi reyting mücadelesinde karşı karşıya geldiler. Diğer kanallarda ise farklı programlar ekranlardaydı. Star Tv’de Replikalar adında sinema filmi seyirci ile buluştu.

TV8, reyting mücadelesine MasterChef ile katıldı. Reytinglerde en merak edilen sonuç ise şüphesiz yeni dizi Kurşun’un reyting oranları oldu. Kurşun dizisi izlendi mi, reytinglerde kaç puan aldı? Tüm merak edilenler, izleyici yorumları ve detaylar bu yazımızda sizlerle. İsterseniz kısaca yeni dizi Kurşundan biraz bahsedelim.

Fox’un yeni dizisi Kurşun 1970’li yılları konu alıyor. Savcı Orhan ile Gazeteci Leyla’nın adaleti savunma hikayesi ekranlara geliyor. Savcı Orhan kendisini adeletin tam tesisine adamış birsidir. Günün birinde bir mabus oğlunun cinayetini araştırmak için kolları sıvar. Mebus oğlunu cinayet zanlısı olarak gözaltına aldırır. Ancak karanlık güçler Orhan’ın peşini bırakmaz ve onu bu davadan aldırmak için her yolu denerler.

Savcı Orhan, ailesi ve sevdikleri ile sınanır. Tabi Orhan yalnız değildir. Gazeteci Leyla’da bu olayı araştırmak için kolları sıvamıştır. Adaletin savunucuları Orhan ve Leyla bakalım bu mücadelede başarı sağlayacaklar mı? Kurşun 1970’li yılların İstanbul’unda, mahalle kültürü ile arabesk kültürünü harmanlayan bir yapım. Reytinglerde nasıl bir sonuç elde edecek çok merak ediliyor. 23 Ekim Çarşamba reyting sonuçları çiçeği burnunda dizi Kurşun için çok önemli.

23 ekim Çarşamba en çok izlenen dizi hangisi? Afili Aşk günün şampiyonu olarak önceki günlerde iyi bir performans sergiliyordu. Kurşun dizisinin başlaması ile reytinglerdeki sıralama değişecek mi? Engin Altan Düzyatan yeni dizisi ile Diriliş seyircisini çekebilecek mi? Kurşun dizisi izlendi mi reytingleri nasıl ayrıntılı haberimizi buradan okuyabilirsiniz. Reyting sonuçları açıklandığında yazımızın altına eklenecektir.

23 Ekim 2019 Çarşarmba Reyting Sonuçları

 

 

Etiketler: 23 Ekim 2019 Çarşamba Reytingleri 23 ekim çarşamba reyting sonuçları kurşun reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL