23 Kasım Gelin Evi Haftanın Birincisi Kim ?

Yazar: Emre Gelin Evi

Show Tv ekranlarında Hafta içi her gün yayınlanan gelinlerin yarıştığı program ” Gelin Evi” haftanın son günü 21  Kasım cuma günü altınların sahibi ve haftanın kazananı kim oldu? Hangi gelin en yüksek puanı alırken bir diğer gelin ise haftanın en düşük puanına sahibi oldu ?

Show Tv ekranın da uzun süredir devam eden ” Gelin Evi” programı her hafta olduğu gibi bu hafta da altınların sahibi belli olacak. Gelinlerin evlerini odalarını tüm Türkiye’ye ve gelinlerimize açtığı evlerini, düğünlerini ve çeyizlerini her gelin evinde olduğu gibi güzel sofralarını sergilediği  yarışmada tüm gelinlerimiz oldukça iddialı. Haftanın sonun da hepside altınların sahibi olmayı çok istiyor. Peki hangi gelinler +1 puanlarını hangi gelin adaylarına verecek ? Haftanın sonun da cuma günü hani gelin birinci olacak ve altınların sahibi olmaya hak kazanacak ? Yazımızın devamında tüm soruların cevabını öğrenmiş olacaksınız.

Pazartesi günü gelin Saniye Hanım’a konuk ”Gelin Evi” konuk oldu. Haftanın ikinci günü ise Büşra Gelinde yarışmacılarımız, Büşra gelinin evini değerlendirdi. Haftanın üçüncü gününde Ebru Hanıma, dördüncü günde Meryem Hanıma ve haftanın son günü cuma günü ise Kübra Hanımın evine konuk olduk. Haftanın  kazananı kim oldu?

23 Kasım cuma günü haftanın birincisi kim oldu ?

23 kasım cuma günü Gelin Evi’nin birincisi ve altınların sahibi ” Gelin” olmuştur.

Etiketler: 23 Kasım Gelin Evi Haftanın Birincisi Kim ?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL