23 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Birincisi Kim Oldu ?

23 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Birincisi Kim Oldu ?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv ekranlarında yemek yarışmalarının en çok ses getirdiği program ”Zuhal Topal’la Sofrada” haftanın birincisi hangi gelin ve kayın valide olmuştur? Hangi gelin ve kayın valide en düşük puanı almıştır ? Yazımızın devamın da haberin detaylarını sizlerle paylaşacağız. 

Zuhal Topal’ın sunuculuğunu üstlendiği yarışmada gelin ve kayın valideler birlikte yarışıyor. Kayın valideler gelinlerin yaptıkları yemekleri tadarak puanlıyor. Hakkını veren de vermeyende yarışmada yer alıyor. Fakat herkes kazanmanın ve ödülün peşinde. Haftanın son gününde rekabet tüm hızı ile devam ediyor. Çekişme ve tartışma bir an olsun durulmuyor.

23 kasım cuma günü haftanın kazananı kim oldu?

23 kasım cuma günü haftanın birincisi ve altınların sahibinin kim olacağı belirleniyor. Haftanın ilk günü Esra ve Aysel Doğan çifti yarıştı ve kayın validelerden 23 puan almıştır. . İkinci gününde Saime ve Yüksel Hanım yarışmıştır. Ve toplamda 16 puan almıştır. Haftanın üçüncü gününde 21 kasımda Kübra ve Nigar Hanım yarışmıştır. Dördüncü gününde 22 kasımda Burcu ve Nuray Hanım yarışmıştır. Haftanın son günü 23 kasım cuma gününde Burçak ve Elmas Hanım yarışmıştır. Haftanın kazananını hep birlikte göreceğiz.

23 Kasım cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada haftanın ve büyük ödülün sahibi ” ” olmuştur.

Etiketler: 23 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada Haftanın Birincisi Kim Oldu ?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL