23 Mayıs Çarşamba 2018 Reyting Sonuçları! Diriliş Zirvede Mi?

23 Mayıs Çarşamba 2018 Reyting Sonuçları! Diriliş Zirvede Mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Sen Anlat Karadeniz

Seyirci kitlesine ikiye bölen 23 mayıs çarşamba reyting sonuçları açıklandı. Bu hafta zirvenin sahibi kim oldu? 23 mayıs çarşamba reyting sonuçları nasıl şekillendi?  Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz’in kıyasıya mücadelesi sonucunda birinciliği kıl payı kaçıran dizi hangisi oldu?

TRT ekranlarında 4 dönem boyunca yayınlanan ve yayınlandığı süre zarfında birinciliği kimseye kaptırmayan Diriliş Ertuğrul’un Sen Anlat Karadeniz’le başlayan düşüşü devam ediyor. Diriliş Ertuğrul 23 mayıs çarşamba 119. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin bu bölümünde Noyan ve Ertuğrul Bey Sultan Gıyaseddin’in buyruğuyla Moğol Hanı Ögeday’a elçi olarak gönderildi. Ertuğrul beyin tehlikeli izleyenleri heyecanlandıran  saldırılar ve vuruşmalar yaşandı.  Heyecan bir an bile eksik olmadı.

Uzun zamandır beklenen ve merak edilen Ögeday han sonunda ekranlarda göründü. Bunun yanında Sultan Gıyaseddin’in Ertuğrul beye verdiği heybede ne olduğu da yayın boyunca izleyenleri meraklandırdı. Özellikle Ertuğrul’un Ögeday Han’ın karşısındaki tavırları ve hareketleri soluksuz izlendi. Bu kadar heyecan ve aksiyon dolu bir bölüm sonunda 23 mayıs 2018 çarşamba reyting sonuçlarında Diriliş Ertuğrul nasıl bir başarı sağladı? Diriliş Ertuğrul bu hafta reyting sıralamasında 2. olarak kayıtlara geçti.

23 mayıs çarşamba reyting sonuçlarında zirvenin sahibi yine değişmedi. 19 haftadır istisnalar hariç sürdürdüğü zirve başarısını bu hafta da korumayı başardı.  Bu hafta Sen Anlat Karadeniz, seyircisini kimi zaman ağlattı kimi zaman güldürdü. Tahir, Cemil’in kurşunuyla kan kaybı yaşarken Vedat, onun yarım kalan işini bitirmek için peşine düşer. Fakat Tahir, Nefes’e verdiği sözü tutmak için hayatta kalmayı başarır. Kaleliler  konağında bayram havası yaşanır.  Nefes’in sevdasını itiraf ettiği 23 mayıs çarşamba reyting sonuçlarında zirve yine Sen Anlat Karadeniz’in oldu.

23 Mayıs 2018 Reyting Sonuçları 

1-Sen Anlat Karadeniz

2 Diriliş Ertuğrul

 

Etiketler: 23 mayıs 2018 çarşamba reyting sonuçlaro 23 mayıs 2018 diriliş ertuğrul reyting sonuçları 23 mayıs reytingleri 23 mayıs sen anlat karadeniz reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL