Çarşamba Gününde Rekabet Kızıştı! Reyting Sonuçları Nasıl?

Çarşamba Gününde Rekabet Kızıştı! Reyting Sonuçları Nasıl?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Kuzgun dizisinin başlaması ile Çarşamba günü ekranlara gelen dizi sayısı altıya yükselti. Rekabette haliyle daha da kızıştı. Tabi bazı diziler final kararı almak zorunda kalacak. Peki 13 Şubat Çarşamba reyting sonuçları nasıl, yeni dizi Kuzgun izlendi mi?

Çarşamba günü Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz, Jet sosyete, Kuzgun, Vurgun ve Çocuklar Duymasın dizileri ekranlara geliyor. Her dizinin belli bir izleyici kitlesi mevcut. Özellikle Diriliş Ertuğrul günü en çok izlenen dizileriden. Onu Sen Anlat Karadeniz dizisi takip ediyor. Vurgun ve Kuzgun gibi iki dizide yarışa dahil olunca izleyici bölünecek ve reyting oranları yeniden paylaştırılacak.

Çocuklar Duymasın, Jet Sosyete dizileri de Diriliş ve Sen Anlat Karadeniz karşısında reytinglerde zirveyi almak için yarışıyorlar. 13 Şubat Çarşamba günü hangi dizi zirveye adını yazdıracak merak edilirken zirvenin sahibi yine bizleri şaşırtmayacak. Diziliş Ertuğrul her üç kategoride de birinciliğe çıkacak. Diriliş’in kemikleşmiş izleyici kitlesi oldukça fazla.

Bu anlamda Çarşamba günleri çokta fazla sürpriz yapacak bir gün değil. Sen Anlat Karadeniz (SAK) ilk başladığı zamanlarda zirveyi oldukça fazla zorladı ve hatta zirveyi aldığıda oldu ancak senaryodaki sıkışma artık SAK’ın kitlesini de azalttı. Diriliş Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline geldi. Bakalım Vurgun ve Kuzgun’un dahil olması ile Diriliş etkilenecek mi? İşte 13 Şubat Çarşamba reyting sonuçları

Günün reytinglerine bakmadan önce isterseniz kısaca yeni dizilerden bahsedelim. Kuzgun dizisinin yapım firması Ay Yapım ve yapımcılığını ise Kerem Çatay, Pelin Diştaş yapmaktalar. Yönetmen koltuğunda Bahadır İnce oturuyor. Senaryosu ise duayen kalemler Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün Toptaş yazıya aktarıyor. Tanıtımm fragmanlarından oldukça heyecanlı bir yapım olacak gibi. Dizi müziklerinin seçimi, oyuncuların performansı vs şahsen benim merakla beklediğim yapımlardan birisi.

13 Şubat 2019 Çarşamba Reyting Sonuçları

Resmi sonuçlar yayınlandığında reyting sonuçları girilecektir. Saat 10.00’da resmi sonuçlar yayınlanmaktadır.

Etiketler: 23 ocak 2018 çarşamba reytingleri 23 ocak 2019 çarşamba reyting sonuçları 23 ocak reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL