24 Aralık 181. Bölüm Beni Bırakma Özeti

Beni Bırakma’da heyecan bitmek bilmiyor. 24 Aralık Pazartesi 181. Bölüm özeti merakla bekleyen takipçilerimiz için yeni bölüm özeti ve detayları haberimizin devamında.

Geçtiğimiz hafta Beni Bırakma’da Kerem, Sıla’yı sevdiğini söylemiş ve bu durum Tarık’ı çileden çıkarmıştı. Akabinde Sıla’da Kerem’i sevdiğini söylemiş ve Tarıkk bunalıma girmiş, Meltem’den boşanacağını söyleyerek evi terk etmiştir.

Meltem bu durum karşısında çok kötü olmuştur. Meltem yine şeytani oyunlarına devam eder ve Kıymet ile bir işbirliği daha yapar. Bu sefer Sıla’dan kesin olarak kurtulacaktır, bir plan yapar.

Bora ise Emre’yi ortadan kaldırmak için gizlice hareket etmektedir. Tabi Emre’de boş durmaz ve Bora’nın gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için kendi planını devreye sokar. Bu yaşananlardan habersiz Esin’de DNS testi için Zeynep’ten saç örneği alacaktır. Esin’in bu tehlikeli oyunu hiç beklenmeyen olayların başlamasına zemin hazırlayacaktır.

Bora ve Emre arasındaki bu gizli hesaplaşmada Zeynep asıl tehlikenin odağında olan kişi olacaktır. Zeynep kendisi için tehlikeli bir oyun içerisine giren iki erkeğin yaptıklarından büyük zarar görecektir. Bebeğini düşürme tehlikesi ile karşı karşıya kalacak olan Zeynep çok zor günler beklemektedir.

Beni Bırakma Zeynep’in Bebeği Ölecek mi? Bebek Düşecek mi? <<<tıkla