24 Eylül 2019 Salı Reyting Sonuçları, En Çok Hangi Dizi İzlendi?

24 Eylül 2019 Salı Reyting Sonuçları, En Çok Hangi Dizi İzlendi?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

24 Eylül 2019 Salı günü Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile Kardeş Çocukları reyting mücadelesinde karşı karşıya geldiler. 24 Eylül pazar reyting sonuçları nasıl gerçekleşti, hangi dizi daha çok izlendi, hangi kanal reytinglerde zirveyi aldı?

24 Eylül 2019 Salı günü 2 dizi ekranlardaydı. Diğer kanallarda ise farklı yapımlar izleyici ile buluştu. Show Tv’de Hababam Sınıfı Uyanıyor, Kanal D’de Thor: Karanlık Dünya, Tv8’de MasterChef Türkiye  ve Trt1’de ise Şampiyon dizisinin tekrarı ekranlarda yer aldı. İzleyiciler hangi yapımı tercih etti şimdiden merak konusu oldu.

24 Eylül 2019 Salı Reyting Sonuçları

EDHO bu hafta 24 Eylül’de yeni sezona başladı. Kardeş Çocukları ise geçtiğimiz hafta yeni sezonuna başladı ve ilk bölümü ile AB’de 2,95 ile 8.sırada yer aldı. ABC1’de ise 3,16 reyting ile 8. Ve Totalde ise 2,75 reyting ile 12.sırada yer aldı. Kardeş Çocukları dizisinin bu hafta da farklı bir sonuç elde etmedi. Dizi final yoluna doğru ilerliyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta ilk bölümü ile ekranlara geldi. Dizi ilk bölümü ile reytinglerde AB, ABC1 ve Total kategorisinde 1. sırada yer aldı. Mekanın sahibi geri geldi dedirtti… İŞte sonuçlar…

Etiketler: 24 eylül edho reytingleri 24 eylül kardeş çocukları reytingleri 24 eylül reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL