24 Ocak 2019 Perşembe Reyting Sonuçları; Zirvede Sürpriz Değişiklik mi?

3 haftalık aranın ardından diziler ekranlara gelmeye devam ediyor. Reyting mücadelesi de bu anlamda başlamış oldu. 24 Ocak 2019 Perşembe günü toplamda 5 dizi reyting sonuçlarında ekranlara gelecek.

24 Ocak Perşembe günü hangi diziler ekranlarda olacak? Star’da Avlu, Atv’de Bir Zamanlar Çukurova, Fox’ta Bizim Hikaye, Show’da Çarpışma ve son olarak TRT1’de Mehmekçik Kutlu Zafer dizileri ekranlarda izlenme oranlarını arttırmak için mücadele verecekler. Her dizi de en heyecanlı bölümleri ile ekranlara geliyor.

Bir Zamanlar Çukurova’da Yılmaz yeni bir doktor ile karşı karşıya gelirken Doktor Müjgan Hekimoğlu karakteri ile Yılmaz arasındaki aşk kıpırtıları seyirciyi heyecanlandıracak. Diğer taraftan Bizim Hikaye’de ise Barış’ın kardeşi Merve bir anda çıka gelir ve bu gelişle dengeler değişmeye başlar. Avlu’da ise Azra özgürlüğe yaklaşırken Deniz’in mahkemesi bir anda şok etkisi yapacaktır.

Diziler verdikleri aranın ardından en heyecanlı bölümleriyle izleyicilerini karşılamayı amaçlamakta. Bu anlamda reytinglerde de zorlu bir gün kanalları bekliyor olacak. 24 Ocak 2019 reyting sonuçları bu anlamda çok önemli. Çünkü dizilerin sezon içerisindeki performansları bu ilk haftadan belli olacaktır.

Kimi diziler ekran macerasına devam ederken kimileri ise final yapma kararı alacaktır. Günün favori dizileri AB’de Bir Zamanlar Çukurova ile Çarpışma olurken TOTAL’de ise Bir Zamanlar Çukurova ile Bizim Hikaye’nin ilk 2 arasında yer aldıkları gözüküyor. ABC1’de ise yine Bir Zamanlar Çukurova ile Çarpışma ilk iki dizi arasındaki yerlerini koruyorlar. Tabi sıralamada FOX’un ana haber programı da var ancak dizileri sıralamaya aldığımız için Fatih Portakal ile Fox Ana Haber’i liste dışı yaptık.

24 Ocak 2019 Perşembe reyting sonuçları merakla beklenirken resmi sonuçlar 25 ocak sabah 10.00’da yayınlanacak. Resmi sonuçlar geldiğinde yazımıza eklenecektir.

24 Ocak Perşembe reytingleri; TOTAL’de Bir Zamanlar Çukurova 12,65 reytingle 1., Bizim Hikaye 5,35 reytingle 5., Avlu 5,21 reytingle 7., Çarpışma 3,83 reytingle 13., Mehmetçik Kutlu Zafer 3,13 reytingle 17. oldu. AB’de Bir Zamanlar Çukurova 9,57 reytingle 1., Bizim Hikaye 4,62 reytingle 4., Çarpışma 4,29 reytingle 6., Avlu 3,8 reytingle 8., Mehmetçik Kutlu Zafer 3,07 reytingle 12. oldu.