24 Ocak 2108 Çarşamba Reyting Sonuçları? Sen Anlat Karadeniz Reytingleri Nasıl?

24 Ocak 2108 Çarşamba Reyting Sonuçları? Sen Anlat Karadeniz Reytingleri Nasıl?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Reyting sonuçları dizilerin ne kadar izlendiği konusunda bizlere bilgiler veriyor. Dizilerin devam etmesi de reyting sonuçlarına göre belirleniyor. Neredeyse tüm diziler reyting sonuçlarına göre dizileri devam ettirirken reyting sonuçlarına göre de final yaptırıyor. Özellikle yeni başlayan diziler için ilk reytingler büyük önem taşıyor. Bu dizilerden bir tanesi de 24 Ocak Çarşamba izleyicisi ile buluşacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisi oldu. Peki 24 Ocak reyting sonuçları nasıl? Sen Anlat Karadeniz dizisinin reyting sonuçları nasıl oldu? Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

24 Ocak 2108 Çarşamba Reyting Sonuçları? Sen Anlat Karadeniz

Televizyon dünyasında çarşamba günleri Diriliş Ertuğrul dizisinin açık ara üstünlüğü bulunuyor. Dizi Çarşamba günleri en çok izlenen dizi olmakla beraber aldığı reyting ile de tüm dizileri geçiyor. Sonrasında dizi olarak Meryem dizisi geliyor. Meryem dizisi son zamanlarda düşüş yaşasada yine de iddialı yapımlardan. Diziler dışında yeni yarışma programı Yaparsın Aşkım’da önemli bir reyting alıyor. Yine haber kanalları da dizilerin önüne geçerek ciddi bir reytinge sahip bulunuyor.

Çarşamba günü geçen hafta reytinglerine bakacak olursak Diriliş Ertuğrul Total’de 17 reyting ile AB’de 20.23 reyting ile ABC’de ise 19.54 reyting ile 1. sırada yer alıyor. Dizinin özetleri tüm gruplarda 2. sırada yer alıyor. Fatih Portakal ile Fox Ana Haber 6.15 reyting ile 3. sırada yer alırken 4. sırada Güldür Güldür Show yer alıyor. 5. sırada Show Ana Haber yer alırken, 6. sırada 4.49 reyting ile Meryem dizisi yer alıyor. Meryem dizisinden sonra 7. sırada ise Yaparsın Aşkım dizisi yer alıyor.

[mavitext]Sen Anlat Karadeniz Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Çarşamba günü yeni bir dizi olan Sen Anlat Karadeniz’in reytingleri de merak konusu oldu. Bakalım dizi çarşamba günü hangi sırada kendine yer bulacak. Beklentiler dizinin Dirilişten sonra gelmesi yönünde. Ancak daha aşağılarda bir reyting ile gelirse dizinin ömrüde kısa olur. Siz Sen Anlat Karadeniz dizisinin reyting sonuçlarını nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce dizi beklentileri verecek mi? Yoksa beklenenin altında bir reyting mi alacak? Bu konudaki duygu ve düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirisiniz. 24 Ocak Çarşamba reyting sonuçları açıklandığında buradan ulaşabilirsiniz.

[mavitext]25 Ocak Reyting Sonuçları? Yuvamdaki Düşman Reyting Sonuçları? Tıklayınız![/mavitext]

24 Ocak Çarşamba reyting sonuçlarında Diriliş Ertuğrul beklendiği gibi tüm gruplarda ilk sırada yer alırken yeni dizi Sen Anlat Karadeniz ise iyi bir başlangıç yaparak Total’de 2. AB’de 4. ABC’de 3. oldu.

 

 

[pembetext]Sen Anlat Karadeniz Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: 24 ocak 2018 reyting sonuçalrı 24 ocak çarşamba reytingleri nasıl sen anlat karadeniz reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL