24 Şubat 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları! Adı Zehra’nın Reytingleri Nasıl?

24 Şubat 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları! Adı Zehra’nın Reytingleri Nasıl?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Cumartesi günleri reytinglerine yeni bir dizi daha ekleniyor. Fazilet Hanım ve Kızları, Bahtiyar Ölmez, Gülizar, Yeni Gelin ve Survivor’dan sonra ilk bölümü 24 Şubat Cumartesi yayınlanacak olan Adı Zehra’da reytinglere dahil olmaya hazırlanıyor. Peki 24 Şubat Cumartesi reyting sonuçları açıklandı mı? Adı Zehra dizisinin reytingleri nasıl? Tüm bu bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

24 Şubat 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları! Adı Zehra’nın Reytingleri?

Kalbimdeki Deniz dizisinin yerine Cumartesi günü yayınlanacak olan Adı Zehra’nın reytingleri merak konusu oldu. Kalbimdeki Deniz bu günde 5’e yakın reytingler alıyordu. Adı Zehra’nın bu reytingin üzerinde bir reyting alması gerekiyor ki gün değişikliğinin bir anlamı olsun. Aksi bir durumda bu dizi için mi dizimizin gününü değiştirdiniz gibi yorumlar gelebilir. Cumartesi günü yayınlanacak olan Adı Zehra’nın en az 6 reyting alması gerekiyor.

Cumartesi günü yayınlanan dizilerden Fazilet Hanım ve Kızları Survivor’un gelmesi ile birlikte birinci geldiği AB ve ABC gruplarında 2.’liğe geriledi. Yeni Gelin ise Total’de her zaman 1. geliyordu. O da 2. sıradaki yerini aldı. Kalbimdeki Deniz ise beklenen performansı bir türlü veremiyordu. Bahtiyar Ölmez ise finale gider gibi duruyor. Adı Zehra burada 8 ve üzeri bir reyting alırsa ilerleyen bölümlerde daha iyi bir yere gelerek cumartesi gününü garantileyebilir.

[saritext]2018 Yılı Yeni Başlayacak Olan Diziler? Tıklayınız![/saritext]

24 Şubat reyting sonuçlarından önce bu günde yayınlacak olan dizilerde son durum nedir buna bir bakalım. Fazilet Hanım ve Kızlar’ında Hazan duygularına hakim olamıyor. Yağız ise aşk oyunu oynadığı Farah’ın sonunda başına bela olabileceğinden habersizdir. Farah sanki Yağız’a gerçekten aşıktır. Yeni Gelin’de ise Şirin ile Baran’ı ayıran Kalendar Ağa evden herkesi kovmuştur. Baran ile Şirin kavuşabilecek mi? Gülizar’da ise Murat’ın nişan ve evlilikten vazgeçmesi herkeste şok etkisi yaşatmıştır. Bahtiyar Ölmez’de ise Handan rüzgarı esmektedir.

24 Şubat reyting sonuçları henüz açıklanmadı. Açıklandığında sayfamızı güncelleyerek sonuçlara ulaşabilirsiniz. Geçen hafta Survivor tüm gruplarda lider olurken, Yeni Gelin totalde 2., Fazilet Hanım ve Kızları AB ve ABC gruplarında 2. oldu. Bu gün yayınlanan Tolgshow ise AB ve ABC gruplarında 3. oldu. Totalde ise 9. sırada yer aldı. Siz Adı Zehra dizisinin reytinglerini nasıl görüyorsunuz? Sizce bu dizi tutar mı?

[mavitext]Hangi Dizi Ne Kadar Reyting Alıyor? Tıklayınız![/mavitext]

24 Şubat 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları!

24 Şubat Cumartesi günü reytingleri açıklandı. Tüm kategorilerde Survivor 2018 1. oldu. Total’de Yeni Gelin 2., AB ve ABC’de Fazilet Hanım ve Kızları ise 2. oldu. Yeni dizi Adı Zehra ise kötü bir başlangıç yaptı. Dizi totalde 4.33 ile 8., AB’de 3.83 ile 7., ABC’de ise 4.45 ile 5. sırada yer aldı.

Etiketler: 24 şubat adı zehra reytingleri nasıl 24 şubat cumartesi reytingleri 24 şubat reyting sonuçları 24 şubat survivor reytingleri cumartesi 2018 reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL