25 Ağustos 2020 Salı Reyting Sonuçları, Menajerimi Ara Reytingleri!

25 Ağustos 2020 Salı Reyting Sonuçları, Menajerimi Ara Reytingleri!

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

25 ağustos 2020 Salı günü yeni bir dizi yayın hayatına başladı. Star Tv’de gösterilen Menajerimi ara dizisi reytingleri dizinin geleceği için önemli. 25 ağustos 2020 Salı reyting sonuçları, hangi yapım zirvede, işte detaylar…

Star tv ekranlarında gösterilen çiçeği burnunda dizi Menajerimi Ara 1.bölümü ile izleyicilerle buluştu. Dizi kendi sektöründe Salı günü tek başına mücadele ediyor. Tv8 ekranlarında gösterilen yemek yarışması MasterChef ile reytinglerde mücadele edecek. Reytingler özellikle diziler için çok önem arz eden bir husus. Reytingi yüksek diziler daha fazla reklam geliri elde eder ve hem kanalı hem de yapım şirketini memnun eder. Para kazanan bir dizi de yoluna devam eder.

Menajerimi Ara Dizisi Reytingleri Neden Önemli?

Menajerimi Ara dizisi bu anlamda reyting oranlarını yüksek tutmak zorunda. Dizi daha başlamadan çok fazla tanıtım, ön izleme ve fragman yayınladı. Bu kadar fazla tanıtım olması da aslında diziye bir takım eleştirileri de beraberinde getirdi. Birçok takipçi “direk 1.bölümü yayınlasaydınız” yorumunu yaptılar. Ancak diziler için tanıtım çok önemli ve bunu çok iyi organize etmeleri gerekiyor. Bakalım Menajerim Ara dizisi bu süreci doğru bir şekilde yönetebildi mi.

Menajerimi Ara Dizisi İzlenir mi?

Menajerimi Ara dizisi hakkında ilk göze çarpan detay bir uyarlama dizisi olması. Dizinin orijinali gösterildiği ülkelerde izlenme rekorları kırdı. Büyük umutlarla ülkemize getirilen “Call My Agent” dizisi ülkemizde Menajerimi Ara ismi ile yayınlanıyor. 2020-2021 sezonu için hazırlanan dizi sezon dizileri ile mücadele edebilecek mi merak konusu. Eşkıya dizisi ile reytinglerde yarışacak olan yeni dizi nasıl bir reyting oranı alacak, şimdiden merak ediliyor. 25 ağustos 2020 Salı günü tek başına reyting sahnesine çıkacak.

25 Ağustos 2020 Salı Reyting Sonuçları

Hergün saat 10.00 sonrası açıklanan reyting sonuçları, AB, TOTAL ve ABC1 kategorilerinde sırası ile paylaşıcaktır. Sonuçlar gelir gelmez yazımıza eklenecek.

TOTAL REYTİNG SONUÇLARINA GÖRE 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE TV8

2 PAOK-BESIKTAS UEFA SAMPIYONLAR LIGI 2.ON ELEME TURU KARSILASMASI KANAL D

3 MENAJERIMI ARA STAR TV

4 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

5 FOX ANA HABER FOX

AB REYTİNG SONUÇLARINA GÖRE İLK 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE TV8

2 PAOK-BESIKTAS UEFA SAMPIYONLAR LIGI 2.ON ELEME TURU KARSILASMASI KANAL D

3 FOX ANA HABER FOX

4 MENAJERIMI ARA STAR TV

5 MASTERCHEF TURKIYE OZET TV8

Etiketler: 25 Ağustos 2020 Salı Reyting Sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL