25 Kasım 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları, Çukur Hala Zirvede mi?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

25 Kasım pazartesi reyting sonuçları çıklandı mı, hangi dizi zirvede yer aldı? 25 kasım 2019 pazartesi reytingleri nasıl, reyting sonuçları ne zaman açıklanacak, Ab, ABC1 ve Totalde hangi yapımlar birinci oldu?

Haftanın en zorlu günü pazartesi. Çukur, Yasak Elma, Vuslat, Zalim İstanbul dizileri 25 Kasım pazartesi günü yine mücadele verdi. Reytinglerde zirveyi almak için yarışan 4 diziye MasterChef yemek programı da dahil oldu. Her yapım 3 kategoride de zirveyi almak, birinci olmak için kıyasıya yarışıyorlar.

Her hafta Çukur’un açık ara şampiyonluğu gözlerden kaçmadı. Çukur sezona iyi bir başlangıç yaptı ve her kategoride zirveyi almayı bildi. Bazen Fatih Portakal’la Fox Ana Haber AB’de birinci olsa da çukur genel anlamda liderliği koruyor. Yasak Elma Çukur’un hemen peşinden geliyor. Gerçi aradaki fark az değil ama yine de Yasak Elma iyi çıkışlar yapabiliyor.

Çukur bu haftada yanıltmadı ve her üç kategoride de zirvenin galibi oldu. Resmi sonuçlar açıklandığında haberimize eklenecek. Bizi takipte kalın…

Etiketler: 25 Kasım 2019 pazartesi reytingleri 25 Kasım reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL