25 Mart 2018 Pazar Reyting Sonuçları? Survivor-Savaşçı- Tehlikeli Karım Reytingleri!

25 Mart 2018 Pazar Reyting Sonuçları? Survivor-Savaşçı- Tehlikeli Karım Reytingleri!

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Pazar günü reytingleri Survivor 2018’in üstülüğü ile devam ederken Survivor 2018, Savaşçı, Jet Sosyete, Çocuklar Duymasın, Cennetin Gözyaşları, Aslan Ailem gibi dizilerin karşısına yeni bir rakip daha geliyor. Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Tehlikeli Karım dizisinin de bu diziler arasında nasıl bir izlenmeye sahip olacağı merak konusu oldu. Peki 25 Mart Pazar günü reytingleri açıklandı mı? Tehlikeli Karım dizisi reytingleri nasıl? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

25 Mart 2018 Reyting Sonuçları? Survivor-Savaşçı- Tehlikeli Karım!

Pazar günleri yayınlanan diziler ve yapımlarda Survivor’un tüm gruplarda üstünlüğü göze çarpıyor. Öte yandan bu günde 3 yapımın bariz üstünlüğü bulunuyor. Survivor, Savaşçı ve Jet Sosyete’yi üst grupta gösterirken, Cennetin Gözyaşları, Çocuklar Duymasın ve Aslan ailemi alt grupta gösterebiliriz. Şimdi Tehlikeli Karım dizisi hangi grupta yer alacak merak konusu oldu. Alt grupta yer alanlar 4-6 reytingler arasında iken, üst gruptakiler ise 6-9 reyting arasında bulunuyor.

Tehlikeli Karım dizisinin pazar günü en az 4-5 arasında bir reyting alması beklenirken bu reytinglere ulaşamaması halinde erken final yapacağıda yapılan yorumlar arsında bulunuyor. Tehlikeli Karım Japon uyarlaması bir dizi. Orjinalinde 10 bölümden oluşuyor ve dizinin konusu çok çarpıcı ve izleyiciyi merakta bırakacak düzeyde bulunuyor. Oyuncu kadrosu ile de iddialı bir dizi olan Tehlikeli Karım bakalım ne kadar izlenme oranı alacak?

[mavitext]Tehlikeli Karım 2. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

25 Mart reyting sonuçları açıklandığı anda sayfamızda olacak. Bizler pazar günleri hangi yapım ne kadar reyting alıyor bir bakalım. Totalde Survivor 8.3 reyting ile 1. olurken, Savaşçı 7.58 reytingle 2., Çocuklar Duymasın 4.83 ile 3. oldu. Cennetin Gözyaşları 4.46 ile 5. olurken, Jet Sosyete totalde düşük bir reytinge sahip ve 9. sırada yer alıyor. AB grubunda ise Survivor, Jet Sosyete, Savaşçı, Çocuklar Duymasın sırası ile ilk 4’de yer alıyor. Cennetin Gözyaşları 9. Aslan Ailem 11. sırada yer alıyor.

ABC grubunda ise sırası ile Survivor, Savaşçı, Jet Sosyete, Çocuklar Duymasın yer alırken Tehlikeli Karım dizisinin ise bu reytinglerde hangi reyting ile kaçıncı sıraya yerleşeceği gerçekten merak konusu oldu. Dizinin sosyal medyada izlenme ve merak edilme oranı yüksek. Bakalım bu merak televizyonda nasıl karşılık bulacak. Siz Tehlikeli Karım dizisinin izlenme oranlarını da göz önünde bulundurarak dizinin reytinglerini nasıl buluyorsunuz? 

[saritext]Survivor 2018 25 Mart Dokunulmazlık Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

25 Mart 2018 Reyting Sonuçları?

Pazar günü reytingi açıklandı ve Survivor tüm gruplarda yine birinci olurken geçen haftaya göre reytinglerini artırdı. Savaşçı totalde 2. olurken, diğer gruplarda 3. oldu. Jet Sosyete ise totalde 7. olurken  diğer gruplarda 2. oldu. Yeni dizi Tehlikeli Karım ise orta bir giriş yaparak 13., 10., ve 13., oldu. 3.5-4 arası bir reyting ile başladı.

Etiketler: 25 mart pazar reytingleri 2018 25 mart reyting sonuçları pazar günü reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL