25 Mart 2019 Yayın Akışı, Hangi Diziler Yayınlanmayacak? Tüm Kanalların Listesi!

25 Mart 2019 Yayın Akışı, Hangi Diziler Yayınlanmayacak? Tüm Kanalların Listesi!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Pazartesi sendromu diye bir tabir vardır. Hafta başıdır, 2 günlük hafta sonu tatiline alışan vatandaşlar için mesainin başlandığı ilk gündür. Tabi çalışan kesimin akşam rahatladığı an televizyon karşısında çayını içerken izlediği programlardır. Sevdiği bir dizi, yarışma yada program herkes için rahatlama anıdır. Peki 25 mart pazartesi günü ekranlarda hangi dizi ve programlar yer alacak?

25 Mart 2019 Yayın Akışı. Seçin haftasına girdiğimiz için bazı kanallarda seçim öncesi özel programlar yer alır. Bu anlamda bir çok kanal dizilerin yeni bölümlerini 1 hafta erteler. 25 Mart ve 31 Mart arası da bu anlamda önemli bir hafta. Bir çok kanal yayın akışlarını değiştirecek ve seçime özel programlarına yayın akışlarına ekleyecekler. Sizler için bu yazımızı hazırladık. Tüm kanalların 25 Mart yayın akışlarını görebilirsiniz.

Öncelikle hemen 25 mart pazartesi günü ekranlara hangi diziler yer alacak, kısaca göz atalım. Show Tv’de Çukur, Star’da Söz, Fox’ta Yasak Elma yer alırken Trt1’de Vuslat dizi yayınlanmayacak. Vuslat dizisi 25 mart var mı yok mu, yeni bölüm ne zaman başlıklı yazımızı ayrıntılı şekilde yazdık, buradan okuyabilirsiniz. Gelelim tüm kanalların yayın akışlarına.

Tüm Kanalların 25 Mart 2019 Yayın Akışı

Etiketler: 25 mart 2019 pazartesi hangi diziler var 25 mart trt1 yayın akışı 25 mart yayın akışı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL