25 Ocak 2018 Perşembe Reyting Sonuçları? Yuvamdaki Düşman Reytingi Nasıl?

25 Ocak 2018 Perşembe Reyting Sonuçları? Yuvamdaki Düşman Reytingi Nasıl?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Reyting sonuçları televizyon dünyasında yayınlanan bir çok yapım için büyük önem taşıyor. Reyting sonuçlarına göre bir çok dizi yayın hayatına son verirken bir çok dizide yayın hayatına devam ediyor. Bu yüzden reyting sonuçları merak konusu oluyor. 25 Ocak reyting sonuçları ise ayrı bir öneme sahip. Bugün yeni bir dizi olan Show Tv ekranlarında yayınlanan Yuvamdaki Düşman izleyici ile buluştu. Peki Yuvamdaki Düşman dizisi ne kadar reyting aldı. Diğer diziler reytinglerde ne yaptı? Tüm bu bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

25 Ocak 2018 Perşembe Reyting Sonuçları? Yuvamdaki Düşman Reytingi

Televizyon dünyasında perşembe günü iddialı dizilerin bulunduğu bir gün olarak yerini alıyor. Perşembe günleri izleyicileri geçen hafta yeni bir dizi ile tanışmış ve diziyi liderliğe taşımıştı. Mehmetçik Kut’ül Amare geçen hafta yayın hayatına ilk bölümü ile merhaba derken dizi ilk sıralara yerleşmişti. Ancak totalde Bizim Hikaye liderliği kaptırmamış ve devam ettirmişti. Kanatsız Kuşlar ise yerini korumuş ve izleyicisini şaşırtmamıştı. Bu haftanın kaybeden dizisi ise Vatanım Sensin oldu. Dizi bir kaç reyting düşerek gerilemişti. Şimdi bu güne yeni bir dizi daha geliyor. Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin reytingleri merak konusu oldu.

25 Ocak perşembe reytinglere bakacak olursak; 18 Ocak reytinglerinde Bizim Hikaye, 8.15 reyting ile 1. sırada yer almış, Mehmetçik Kut’ül Amare ise 7.45 ile 2. sırada yer almıştı. Kanatsız Kuşlar, 4., Siyah İnci ise 6. sırada yer almıştı. İddialı dizi Vatanım Sensin ise 8. sırada kendine yer bulmuştu. AB reytinglerine bakacak olursak; Mehmetçik dizisi 9.57 reyting ile 1. sırada yer almış, Vatanım Sensin ise 7.63 reyting ile 3. sırada yer almıştı. Vatanım Sensin bu grupta 10 reytinge yaklaşıyordu. Bizim Hikaye ise 4. sırada yer alırken Kanatsız Kuşlar ve Siyah İnci ise gerilerde kalmıştı. ABC’de ise Mehmetçik, Bizim Hikaye ve Vatanım Sensin şeklinde sıralama devam etti.

[mavitext]Yuvamdaki Düşman Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

 

 

25 Ocak Perşembe günlerine Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Yuvamdaki Düşman dizisi eklenecek. Dizinin bu günde alacağı reytingler merak konusu oldu. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu ile iyi bir reyting alması beklenirken dizinin en az 6-7 reyting ile açılış yapması halinde gelecek haftalarda zirveyi zorlayacağı tahmin ediliyor. Ancak 4-5 reytingler veya daha aşağısında alacağı bir reyting dizinin erken final yapmasına neden olabilir. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Reyting sonuçları açıklandığında buradan takip edebilirsiniz.

26 Ocak Perşembe reyting sonuçları açıklandı. Sonuçlara göre Yuvamdaki Düşman çok kötü bir giriş yaptı. Dizi bu reytingler ile erken final yapabilir. Total’de Bizim Hikaye liderliğini sürdürürken, geçen hafta reytinglere hızlı bir giriş yapan Mehmetçik Kut’ül Amare’de bir miktar düşüş yaşandı. Vatanım Sensin AB’deki liderliğini bu hafta 10 reyting ile geri aldı. ABC’de de 3. olan Vatanım Sensin, Total’de 4. oldu.

[mavitext]1 Şubat Reyting Sonuçları? Tıklayınız![/mavitext]

 

[pembetext]Yuvamdaki Düşman Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: 25 ocak 2018 reyting sonuçları 25 ocak perşembe reyting sonuçları yuvamdaki düşman dizisi reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL