25 Ocak 2020 Reyting Sonuçları, Zümrüdüanka mı Kuzey Yıldızı mı?

25 Ocak cumartesi günü Kalk Gidelim, Kuzey Yıldızı ve Zümrüdüanka dizilerinin reyting mücadelesi ekranlara gelecek. Peki yeni dizi Zümrüdüanka reytinglerde nasıl bir performans gösterecek şimdiden çok merak edildi ve ediliyor. 25 Ocak 2020 cumartesi reyting sonuçları ve detayları yazımızda…

25 Ocak cumartesi günü trt1 de Kalk Gidelim, Show Tv’de Kuzey Yıldızı ve son olarak Fox ekranlarında yeni dizi Zümrüdüanka ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Tabi yeni diziler için ilk bölüm çok önemli. Çünkü gün seçimi ilk diziler için çok önemli bir seçim. Cumartesi gününe baktığımızda Kuzey Yıldızı’nın açık ara reytinglerdeki başarısı gözlerden kaçmıyor. Başka iddialı bir dizi cumartesi gününde yok gibi. Kalk Gidelim ise standart bir dizi olarak karşımıza çıkıyor.

Zümrüdüanka dizisi Fox’un yeni projesi. Kadın dizisi final yaptıktan sonra yeni dizisi onun yerine geçiyor. İlk bölümü 25 Ocak cumartesi günü ekranlara geldi. Başrollerinde Alp Nevruz ve Ceren Yılmaz’ın yer aldığı Zümrüdüanka dizisinin yapım şirketi Pastel Filmdir. Yönetmen koltuğunda Cemal Şan’ın oturduğu dizi dram türünde seyircisiyle buluşuyor. Reytinglerde iddialı olan Zümrüdüanka’nın kısaca hikayesinden bahsedelim…

Zümrüt Kuloğlu (Ceren Yılmaz) Nevşehir’in en müflis mahallesinde babası, annesi ve iki kız kardeşiyle birlikte yaşamakta, İç Anadolu’nun en kudretli ailelerinden Demirkanların fabrikasında çalışmaktadır. Zümrüt’ün annesi Ülfet (Hatice Aslan) halinden sürekli şikayet eden, kızlarını “hayırlı” bir kısmetle evlendirip yaşadıkları rezil hayattan kurtulmanın hesapları peşinde olan bir kadındır.

Zümrüt bir yandan onun baskılarıyla başa çıkmaya uğraşırken diğer yandan Demirkanların varislerinden Adil Demirkan’ın (Umut Karadağ) evlenme teklifini annesinden gizlemeye çalışmaktadır. Ne var ki Ülfet bunu öğrenecek ve kızını nikah masasına oturtmak için bin bir çeşit oyuna başvuracaktır. Zümrüt ise her şeye rağmen direnecektir. Çünkü yüreğini kavuran bir sır vardır. Zümrüt, Demirkanların Suriye’de şehit düşen torunu Serhat’a (Alp Navruz) aşıktır. Ve bu aşk küle dönmüştür.

Geçtiğimiz haftanın izlenme oranlarına, reyting sonuçlarına baktığımızda totalde kuzey 1yıldızı 1. Show Ana Haber 3. Fox Ana Haber 4. Sırada yer aldı. AB grubunda ise sırası ile Kuzey Yıldızı, O Ses Türkiye, Fox Ana Haber ve Kalk Gidelim ilk 4de yer bulmuşlardı. Peki 25 Ocak 2020 Cumartesi günü nasıl bir reyting sonucu ortaya çıktı.

25 Ocak 2020 Reyting Sonuçları

25 Ocak reytingleri, 26 Ocak Pazar günü saat 10.00 ile 11.00 arasında açıklanacak. Sonuçlar açıklanır açıklanmaz yazımıza eklenecektir. Takipte kalın.

25 Ocak 2020  TOTAL İLK 10 PROGRAM

1             KUZEY YILDIZI ILK ASK   SHOW

2             GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU         FOX

3             KUZEY YILDIZI ILK ASK (ÖZET)    SHOW

4             ZUMRUDUANKA             FOX

5             KIM MILYONER OLMAK ISTER   ATV

6             SHOW ANA HABER         SHOW

7             ATV ANA HABER              ATV

8             KIM MILYONER OLMAK ISTER (TKR)       ATV

9             KANAL D HABER HAFTA SONU  KANAL D

10           KUNG FU PANDA 2 (Y.S)              KANAL D

 

25 Ocak 2020 AB GRUBU İLK 10 PROGRAM

1             GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU         FOX

2             KUZEY YILDIZI ILK ASK   SHOW

3             ZUMRUDUANKA             FOX

4             KIM MILYONER OLMAK ISTER   ATV

5             KUNG FU PANDA 2 (Y.S)              KANAL D

6             KUZEY YILDIZI ILK ASK (ÖZET)    SHOW

7             ATV ANA HABER              ATV

8             KIM MILYONER OLMAK ISTER (TKR)       ATV

9             KANAL D HABER HAFTA SONU  KANAL D

10           KIS SEHIRLERI    ATV