26 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları? Çukur-Söz-Yasak Elma-Siyah Beyaz Aşk!

26 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları? Çukur-Söz-Yasak Elma-Siyah Beyaz Aşk!

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Pazartesi günü reytinglerinde en çok merak edilen dizilerden bir tanesi yeni dizi Yasak Elma oldu. Yasak Elma dizisi ilk reytingleri çoğu çevre tarafından düşük beklenirken dizi ilk bölüme göre iyi bir reyting ile başladı. Yeni dizilerden 8. Gün ise beklentilerin altında kaldı. Peki 26 Mart Pazartesi bu iki dizi ile birlikte bugünün yayınlanan diğer yapımları kaç reyting aldı? 26 Mart Pazartesi reyting sonuçları açıklandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. 

26 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları? Çukur-Söz-Yasak Elma

26 Mart Pazartesi reytingleri yayınlandığı zaman sayfamızda olacak. Bizler reytingler açıklanıncaya kadar geçen haftanın reytinglerini paylaşalım ve bu hafta nasıl sonuçlar alırız bunun hakkındaki düşüncelerimizi paylaşalım. Geçen hafta Çukur dizisi tüm gruplarda ilk sırada yer alırken, Söz dizisi ise tüm gruplarda 2. sırada yer aldı. Siyah Beyaz Aşk dizisi ise yeni dizilerin gelmesi ile reytinglerde gerileme yaşadı. Üstelik ABC grubunda Yasak Elma dizisine geçildi. Geçen haftanın reyting rakamlarına bakacak olursak;

Çukur, totalde 9.9, ab grubunda 12.29, abc grubunda 12.57 reyting ile 1. olurken, Söz totalde 9.24, ab grubunda 7.43, abc grubunda ise 8.48 reyting ile 2. sırada yer aldı. Bu günün dizi dışında yer alan yapımı Survivor ise, totalde 7.07, ab grubunda 6.59, abc grubunda 7.59 reyting ile 3. oldu. Siyah Beyaz Aşk ise totalde 4.06 ile 8., ab grubunda 4.51 ile 7., abc grubunda ise 4.48 reyting ile 8. oldu.

[saritext]Survivor 2018 26 Mart Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Yasak Elma ise totalde 3.92 ile 9., ab grubunda ise 4.26 ile 8., abc grubunda ise 4.58 ile 7. oldu. ATV ekranlarının yeni dizisi 8. Gün ise, totalde 2.97 ile 16., ab de ise 2.77 ile 14., abc de ise 3.11 ile 14. oldu. Günlük dizilerde ise Adını Sen Koy bir kaç hafta öncesine kadar 13 sıraya kadar ilerlemişti. Fakat son haftalarda düşüş yaşadı ve 19. sıralara kadar geriledi. Beni Bırakma dizisinde ise yükseliş devam ediyor. Dizi başlangıçta 1 reyting bile alamazken şu an 2 reytingleri aşmış durumda.

Pazartesi günü dikkatleri çeken yapım geçen hafta Yasak Elma oldu. Diziden fazla bir beklenti yoktu. Zira klasik bir ilk bölüm oldu. Ancak en çok merak edilen Ender’in kocası Talat’dan para koparmak ve boşanmada elini güçlendirip sevgilisi ile beraber olmak için Yıldız’ı kocasını baştan çıkartmak için tutması oldu. Bu ilk bölümde en dikkat çeken konuydu. Ancak 2. bölüm fragmanında ise Yıldız’ın daha büyük oynamaya karar vermesi ve gerçekleri Talat’a açıklaması işlerin karışmasına neden oldu ve ilk bölümden daha çok 2. bölümü meraklı kıldı. Bakalım bu hafta dizi ne kadar izlenecek? Diğer dizi 8. Gün’ün ise bu hafta da aynı sonuçları alması halinde erken final yapması bekleniyor. Zira bu günde yayınlanan Kırgın Çiçekler daha çok reyting alıyordu ve sezon sonu beklenmemişti. Dizinin ahı tutmuş olabilir:) Siz bu günde yayınlanan 8. Gün ve Siyah Beyaz Aşk dizilerinin geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz? Yasak Elma dizisini beğendiniz mi?

[mavitext]Survivor 2018 26 Mart Kim Elendi? Tıklayınız![/mavitext]

26 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları?

Reyting sonuçları açıklandı. Retinglerde Çukur tüm gruplarda liderliğini sürdürürken, Söz artık eskisi kadar reyting lamıyor ancak 2. sırada. En dikkat çekici sonucu ise Yasak Elma yaşadı. Dizi tüm gruplarda yükselişe geçti. 8. Gün ise tat vermedi. Siyah Beyaz Aşk’da da düşüş sürüyor ve buradaki izleyici Yasak Elma dizisine kayıyor.

Etiketler: 26 mart 2018 reytingleri nasıl 26 mart reyting sonuçları pazartesi reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL