26 Ocak 2018 Cuma Reyting Sonuçları? Arka Sokaklar Reytingleri Nasıl?

26 Ocak 2018 Cuma Reyting Sonuçları? Arka Sokaklar Reytingleri Nasıl?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Reyting sonuçlarında en çok merak edilen cuma günü reytinglerinde Arka Sokaklar, İstanbullu Gelin, Aşk ve Mavi, Payitaht Abdülhamit ve Şevkat Yerimdar arasında kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. Kimisi Total’de kimisi ise AB’de ilk sırada yer alırken kimisi ise 3 gruptada liderliği zorluyor. Peki 26 Ocak reyting sonuçlarında kim 1. oldu? Total’de liderliği kaptırmayan Arka Sokalar diğer gruplarda ne yaptı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

26 Ocak 2018 Cuma Reyting Sonuçları? Arka Sokaklar Reytingleri Nasıl?

Cuma günleri reytinglerinde Total grubunda Arka Sokaklar genel olarak ilk sırada yer alırken Aşk ve Mavi dizisi ise son zamanlarda Arka Sokaklardan sonra 2. sırada yer alıyor. İstanbullu Gelin ise hem AB hem ABC’de ilk sırada yer alırken İstanbullu Gelin’i AB’de Payitaht Abdülhamit takip ederken ABC’de Aşk ve Mavi takip ediyor. Şevkat Yerimdar ise Total’de 4. sırada yer alırken diğer gruplarda daha gerilerde yer alıyor. Peki geçen hafta sonuçlar ne oldu?

19 Ocak Cuma günü sonuçlarında Arka Sokaklar Total’de 8.75 reyting ile ilk sırada yer alırken, Aşk ve Mavi 8.32 ile 2. sırada kendine yer buldu. İstanbullu Gelin ise 6.61 ile 3. sırada yer alırken hemen peşinden Şevkat Yerimdar yer aldı. Payitaht ise Total’de rakiplerine karşı varlık gösteremedi ve 8. sırada yer aldı. AB grubunun lideri ise İstanbullu Gelin oldu. İstanbullu Gelin AB’de 11 reyting gibi yüksek bir reyting ile zirvede yer aldı. Payitaht Abdülhamid ise 6.88 reyting ile 2. sırada kendine yer buldu. Arka Sokaklar 5., Aşk ve Mavi ise 6. sırada yer aldı. Şevkat Yerimdar ise 12. sırada yer alabildi. ABC reytinglerinde sırası ile İstanbullu Gelin, Aşk ve Mavi, Fatih Portakal, Payitaht Abdülhamit, Arka Sokaklar şeklinde sıralama gerçekleşti.

[mavitext]25 Ocak Reytinglerinde Vatanım Sensin Yükselişte! Tıklayınız![/mavitext]

 

Cuma günleri görüldüğü üzere Total’de Arka Sokaklar lider olurken, AB ve ABC’de ise İstanbullu Gelin liderliği kaptırmıyor. Öte yandan Aşk ve Mavi Total ve ABC’de 2. olurken, Payitaht ise AB’de 2. oluyor. Cuma günü dizileri reytinglerde kıyasıya bir mücadele yaşıyor. Arka Sokaklar son zamanlarda biraz daha reytinglerini artırırken İstanbullu Gelin’in AB grubunda 10 reyting üzerine çıkması ise en şaşırtıcı sonuç oldu. 26 Ocak Cuma günü reytingleri ise saat 10.00’dan sonra açıklanacaktır. Reyting sonuçlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

[pembetext]Yuvamdaki Düşman İzlendi mi? Tuttu mu? Tıklayınız![/pembetext]

26 Ocak 2018 Cuma Reyting Sonuçları

26 Ocak Cuma reyting sonuçlarında Arka Sokaklar Total’de 1. olurken, AB’de 5., ABC’de ise 3. oldu. İstanbullu Gelin ise AB ve ABC’de yine 1. oldu. Geçen haftaların sonuçları bu hafta da aynı şekilde gerçekleşti. Arka Sokaklar ABC’de bir miktar yükseliş yükseliş yaşadı. Bu hafta en büyük düşüş ise Payitaht Abdülhamit dizisinde gerçekleşti.

Arka Sokaklar 467. Fragmanı

Etiketler: 26 ocak 2018 reytingleri nasıl 26 ocak cuma reyting sonuçları arka sokaklar 26 ocak reytingleri aşk ve mavi 26 ocak reytingleri istanbullu gelin reyting sonuçları 26 ocak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL