26 Ocak 2019 Cumartesi Reyting Sonuçları, Erkenci Kuş, Memocan, Kalk Gidelim

26 Ocak 2019 Cumartesi Reyting Sonuçları, Erkenci Kuş, Memocan, Kalk Gidelim

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

3 haftalık aranın ardından diziler cumartesi günü ekranlara geliyor. 26 Ocak 2019 cumartesi günü hangi dizi reytingleri de zirveyi oturacak? Merakla beklenen 26 Ocak 2019 cumartesi reyting sonuçları yazımızın devamında…

26 Ocak cumartesi günü 3 dizi ekranlara gelecek. Star TV’de erkenci kuş, Kanal D ekranlarında ikizler Memocan ve son olarak TRT 1’de kalk gidelim dizileri seyircilerle buluşacak. Bu üç diziye 26 Ocak cumartesi günü tv8 de ekranlara gelen O Ses Türkiye yarı final yarışması da ekleniyor. 3 haftalık aradan sonra cumartesi akşamına damga vuracak olan yapım çok merak ediliyor. Geçtiğimiz haftanın sonuçlarına baktığımızda kalk gidelim dizisi a b kategorisinde 5.2 reyting oranı ile 2. Sırada yer aldı.

Geçtiğimiz hafta Total kategorisinde ise yine 5.1 reyting oranı ile 2. Sırada yer alan kalk gidelim dizisi dikkat çekti. abc bir kategorisinde ise yine 5.36 reyting oranı ile kalk gidelim dizisi 2. Sırada yer aldı. Bu hafta ise 2 tane dizi cumartesi akşamları da eklenmiş oldu. Erkenci kuş ve ikizler Memocan dizileri kalk gidelim dizisine rakip olarak ekranlara geliyor. Bu hafta erkenci kuş ve ikizler memocanın reytinglerde Zirve mücadelesine tanıklık edeceğiz.

26 Ocak 2019 Cumartesi Reyting Sonuçları

26 Ocak Cumartesi günü O Ses Türkiye yarı final bölümü ile ekranlara geliyor. O Ses Türkiye’nimn bu bölümü cumartesi akşamına damga vurdu. Program her 3 kategori de de birinciliği ele aldı. Resmi sonuçlar en kısa zamanda eklenecektir.

Etiketler: 26 Ocak 2019 Cumartesi reyting sonuçları 26 Ocak 2019 Cumartesi reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL