26 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları! Çukur- Söz- Siyah Beyaz Aşk

26 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları! Çukur- Söz- Siyah Beyaz Aşk

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Reyting sonuçları son zamanlarda yeni diziler ile birlikte daha da merak edilir oldu. Bu hafta cumartesi günleri yayınlanan Kalbimdeki Deniz artık 26 şubat itibariyle Fox ekranlarında yayınlanacak. Kalbimdeki Deniz’in reytingleri merak konusu iken diğer merak edilen diziler Söz, Çukur, Siyah Beyaz Aşk ve Kırgın Çiçekler olacak. Peki 26 Şubat Pazartesi günü reyting sonuçları ne oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

26 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları! Çukur- Söz- Siyah Beyaz Aşk

Pazartesi günü reytinglerinden önce dizilerdeki son durumlara bakacak olursak; Söz dizisinde bir tarafta Çaylak bir tarafta Nazlı ölümün eşiğindedir. Dizide Çolak güç kaybederken Derman gittikçe güçlenmektedir. Çukur dizisinde ise İdris Koçavalı öldürdüğü Vartolu’nun kendi oğlu olduğunu öğrenir. Sena’nın abisi amir olarak diziye giriş yapar. Selim ise ölüm ile burun burunadır. Siyah Beyaz Aşk’ta ise Aslı’nın abisi polis Cem vurulmuştur ve ölüm ile burun burunadır. Cem kurtulacak mı?

Kırgın Çiçekler dizisinde ise Nazan’ın sırrını bilen biri vardır. Nazan şantajcıya para verir. Ali Nazan’dan şüphelenir. Bahçenin kazılması ile birlikte Yavuz’un cesedi yerinde yoktur. Kızlar şimdi ne yapacak? Kalbimdeki Deniz dizisinde ise Mirat İzak ile görüşmek ister ancak bu durum Hülya tarafından engellenir. Mirat tekrar görüşmek ister ancak bu seferde İzak’ın ölüm haberini alır. Hülya İzak cinayetini aydınlatmanın peşine düşerken, Şebnem’de Hülya’nın açığını beklemektedir.

[saritext]19 Şubat Reyting Sonuçları İçin Tıklayınız![/saritext]

Reyting sonuçlarında geçen haftanın reyting sonuçlarına bakacak olursak; Çukur tüm gruplarda liderliği ele geçirmişti. Totalde 11. 7 reyting alırken, AB’de 14. 09, ABC’de ise 14. 84 reyting aldı. Söz ise tüm gruplarda 2. oldu. Totalde 11.52 reyting alırken, AB’de 8.7 reyting aldı. ABC’de ise 10.17 reyting aldı. Siyah Beyaz Aşk Total’de 6., AB’de 5., ABC’de ise 6. oldu. Kırgın Çiçekler ise 7,13,11. sıralarda kaldı.

26 Şubat Pazartesi reytingleri henüz açıklanmadı. Açıklandığı zaman burada bulabilirsiniz. Pazartesi günü için bir değerlendirme yapacak olursak; Çukur bu günde geçen hafta tüm gruplarda aldığı birincilikleri bırakmak istemeyecektir. Söz ise totalde uzun süre sürdürdüğü liderliği geri almaya uğraşacak. Kalbimdeki Deniz’in ise reytinglerini merak ediyoruz. Sizce Söz liderliği geri alabilir mi yoksa artık bu imkansız mı? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

[mavitext]2018’de Tüm Dizilerin Reytingleri İçin Tıklayınız![/mavitext]

26 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları!

Reyting sonuçları açıklandı. Söz geçen hafta totalde verdiği liderlik koltuğunu devraldı. AB ve ABC’de ise lider Çukur!

Etiketler: 26 şubat çukur reytingleri 26 şubat kalbimdeki deniz reytingleri 26 şubat reyting sonuçları 26 şubat söz reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL