27 Nisan Yemekteyiz Haftanın Finali Kim Kazandı? Bu Hafta Kim Birinci Oldu?

27 Nisan Yemekteyiz Haftanın Finali Kim Kazandı? Bu Hafta Kim Birinci Oldu?

Yazar: Emre Yemekteyiz

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Yemekteyiz tüm heyecanı ile devam ederken yarışma 27 Nisan Cuma günü yayınlanacak haftanın finalinde 10.000 Tl’lik büyük ödül ile izleyicilerin karşısında olacak. Yemekteyiz 27 Nisan günü bir yarışmacı büyük ödülü alırken bu haftanın en dikkat çeken yanı tüm yarışmacıların kadın olması oldu. Peki 27 Nisan Yemekteyiz kim kazandı? Haftanın finali kim kazandı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

27 Nisan Yemekteyiz Haftanın Finali Kim Kazandı? Kim Birinci Oldu?

Yemekteyiz Tv 8 ekranlarında yayınlandığından beri bu sene altın çağını yaşıyor desek abartı olmaz. Yarışmanın son reyting sonuçlarını sizler için paylaşıyoruz. 24 Nisan Salı günü reytinglerinde Yemekteyiz totalde 2.21, abde 2.83, abc gurubunda 2.84 ile 10. oldu. Bu reytingler cuma günü Ab grubunda 4.11’e kadar artıyor ve ilk yüz içinde program 6. sırada yer alıyor. Bu durum Yemek programı için büyük bir iş olarak kayıtlara geçiyor. Bu durumun ortaya çıkmasında Onur Büyüktopçu’nun katkısı yadsınamaz.

Yemekteyiz yeni haftada yeni yarışmacılar ile devam ediyor. İlk gün yarışmacısı Saadet Özcan oldu. 29 yaşında memleketi Uşak olan yarışmacı Danışman olarak çalışıyor. Hobileri arasında yüzmek ve müzik dinlemek olan yarışmaca iddialı olduğunu ve menüsüne güvendiğini söylüyor. İkinci gün yarışmacısı ise Nezahat Aydın oldu. Ev Hanımı olan yarışmacı 44 yaşındadır. Evli ve iki çocuk sahibi olan yarışmacı aslen Sinoplu’dur. Fotoğraf çekinmeyi, eşi ile gezmeyi çok seviyor. Kendisini öz güveni yüksek ve dedikodu yapanları sevmeyen biri olarak görüyor.

[saritext]Gelinim Mutfakta 27 Nisan Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Yemekteyiz üçüncü gün yarışmacısı ise Sibel Gül oldu. Sibel Hanım 41 yaşında ve 3 çocuk sahibidir. Memleketi Siirt olan yarışmacı Ses Sanatçısıdır. 20 yıldır sahne alan yarışmacı, doğayı ve piknik yapmayı çok seviyor. 6. hissi kuvvetli ve karşısındaki insanı iyi analiz eden biridir.  Yemekteyiz 4. gün yarışmacısı ise; Rümeysa Çakmak, 56 yaşında, Ev Hanımı ve bir çocuk sahibidir. Aslen Antakyalı olan yarışmacının 15 kedisi, 1 köpeği ve yayınlanmamış 2 şiir kitabı bulunmaktadır. Kendisini dört dörtlük bir kadın olarak tanımlıyor.

Yemekteyiz 5. gün yarışmacısı ise; Dilara Akın oldu. Dilara Akın, 27 yaşında ve bekar olan yarışmacı, aslen Çerkez olan Dilara Hanım İlaç Deposu sahibidir. Survivor’a katılabilmek için çalışma yapan yarışmacı katılamayınca bırakmış. Hayata ve insanlara pozitif biri olarak bakan biri olduğunu söylüyor. Yemekteyiz 27 Nisan kazanan yarışmacı açıklandığında sayfamızda olacak.

Etiketler: yemekteyiz 27 nisan kim birinci oldu yemekteyiz 27 nisan kim kazandı yemekteyiz dilara akın kimdir yemekteyiz saadet özcan kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL