27 Ocak 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları? Yeni Gelin mi? Fazilet mi?

27 Ocak 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları? Yeni Gelin mi? Fazilet mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Cumartesi günlerinin reyting sonuçları büyük önem taşıyor. Yeni Gelin’in yayınlandığı günden beri devam eden Total’deki birinciliğini devam ettireceği merak edilirken, son haftaların yükselen dizisi Fazilet Hanın ve Kızlarının’da reytingleri merak konusu oldu. Yeni dizi Gülizar’ın ise bu hafta alacağı sonuçlar kritik öneme sahip. 27 Ocak Cumartesi ve dizilerin reyting analizlerini yazımızda bulabilirsiniz.

27 Ocak 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları? Yeni Gelin mi? Fazilet mi?

Cumartesi günleri ön plana çıkan iki dizi Fazilet Hanım ve Kızları ile Yeni Gelin’in reytingleri merak konusu iken Kalbimdeki Deniz ve Bahtiyar Ölmez ile yeni dizi Gülizar’ın da ne yapacağı merak konusu oldu. Fazilet Hanım ve Kızları son haftalarda AB ve ABC reytinglerinde önde gelirken Total’de ise Yeni Gelin’in hemen arakasında bulunuyor. Bahtiyar Ölmez ise ortalarda yer alırken Kalbimdeki Deniz ise beklenen reytinglere ulaşamıyor. Yeni dizi Gülizar ise ilk bölümü ile reyting olarak düşük olsa da sıralamada ortalamanın üzerinde yer aldı.

20 Ocak Cumartesi reytinglerine bakacak olursak; Yeni Gelin Total’de 6.45 reyting ile ilk sırada yer alırken, Fazilet Hanım ve Kızları 5.79 reyting ile 2. sırada yer aldı. Kalbimdeki Deniz ise 4.72 reyting ile 4. sırada yer alırken, Bahtiyar Ölmez 3.93 ile 7. sırada yer aldı. Gülizar ise 3.06 reyting ile 12. sırada yer aldı. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim ise 11. sırada yer aldı. AB grubunda ise Fazilet Hanım ve Kızları 6.59 reytingle 1. sırada yer alırken, Bahtiyar Ölmez 4.1 reytingle 4. sırada yer aldı. Gülizar ise 3.75 reyting ile 5. sırada yer aldı.

[pembetext]Fazilet Hanım ve Kızları Ömrüm Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Cumartesi reytinglerinde Kalk Gidelim 6. sırada yer alırken, Yeni Gelin ise 2.9 reyting ile 10 sırada yer aldı. ABC reytinglerinde Fazilet Hanım ve Kızları 6.49 reyting ile 1. oldu. Gülizar ise 3.89 reyting ile 4. sırada yer aldı. Kalbimdeki Deniz 5., Yeni Gelin ise 7. oldu. Bahtiyar Ölmez 8., Kalk Gidelim 11. oldu. 27 Ocak Cumartesi reytingleri henüz hemen açıklanmadı. Ancak genel bir değerlendirmede bulunursak; Yeni Gelin Total’de liderliğini sürdüreceğe benziyor. Fazilet Hanım ve Kızları ise AB ve ABC’de ilk sırada yer alacağını düşünüyorum. Gülizar’ın ise reytinglerini merak ediyorum.

[mavitext]Yeni Gelin Esmeralda Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

27 Ocak 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları?

27 Ocak reyting sonuçları açıklandı. Sonuçlarda Total’de Yeni Gelin, ABC’de Fazilet Hanım ve Kızları 1. oldu. AB grubunda ise Fox Haber’in ilk sırada yer alması dikkatlerden kaçmadı. Gülizar dizisi ise Total’de geçen haftaki yerini korurken, AB ve ABC gruplarında 1 reytinge yakın yükseliş yaşadı. Total’de 14. AB’de ve ABC’de 4. oldu.

Etiketler: 27 ocak cumartesi reyting sonuçları 27 ocak fazilet hanım ve reytingleri 27 ocak gülizar reytingleri yeni gelin reyting sonuçları 27 oca


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL