17 Şubat 2019 Pazar Reyting Sonuçları; Survivor mı Kardeş Çocukları mı?

17 Şubat 2019 Pazar Reyting Sonuçları; Survivor mı Kardeş Çocukları mı?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Pazar günü yeni dizi Kardeş Çocukları’nın başlaması ile daha heyecanlı bir gün olmaya başladı. 17 Şubat 2019 Pazar günü reyting sonuçları yeni yıldaki 3 haftalık aranın ardından sonra tüm dizilerin başlamadı ile daha bir önemli hal aldı. İşte 17 Şubat 2019 reyting sonuçları.

17 Şubat pazar günü toplamda 4 dizi ekranlara geliyor. Hemen dizilere bir göz atalım. Trt1’de Elimi Bırakma, Fox’ta Savaşçı ve son olarak günün yeni dizisi Star Tv’de Kardeş Çocukları reyting sonuçlarında mücadele verecekler. Tv8’in fenomen yarışması Survivor’ı da unutmamak lazım.

2019 sezonu açıkdıktan sonra yeni yeni dizilerin başlaması ile reyting rekabeti de artmaya başladı. Ocak ayının ilk 3 haftasında Elimi Bırakma dizisi diğer dizilerin yokluğunda reytinglerde zirveyi almıştı. Örneğin geçtiğimiz hafta Elimi Bırakma her üç kategoride de birinciliği almıştı. AB, ABC ve Totalde birinci olan Elimi Bırakma diğer dizilerin yokluğunda daha fazla kişi tarafından izlenme şansı yakaladı.

17 Şubat itibari ile tüm diziler yeni bölümleriyle ekranlara geliyor. Hatta bir yeni dizi daha seyirci ile buluşuyor. Hangi dizi izlenme oranlarını arttıracak çok merak ediliyor. Özellikle yeni dizi Kardeş Çocukları’nın izlenme oranlarını artırması zirve yarışını daha da heyecanlı hale getirdi. Bu yazımızda 17 Şubat 2019 reyting sonuçlarını görebilirsiniz. Survivor 2019 17 Şubat Pazar günü 2.dokunulmazlık oyunu ile ekranlara geliyor. Reytingleri etkileyecek bir bölüm olacak.

27 Ocak 2019 Pazar Reyting Sonuçları

Günün dizilerinin analizini yapacak olursak zirvenin sahibi elbette Survivor 2019 gibi gözüküyor. Ancak Kardeş Çocukları dizisini unutmamak lazım. Geçtiğimiz hafta AB’de birinci sırada olan dizi ABC1’de de birinci olmuş ve Totalde de birinciliği kimselere kaptırmamıştı. Gerçekten de sektörü şaşırtan bir dizi oldu. Her üç kategoride de liderliği alan Kardeş Çocukları dizisi bu hafta da rakiplerine korku salacak gibi.

17 Şubat reyting sonuçları 18 Şubat pazartesi günü sabah saat 10.00 ile 10.30 arasında açıklanacaktır. Açıklandığında resmi sonuçlar yazımıza eklenecektir.

Etiketler: 17 şubat 2019 pazar reyting sonuçları 27 ocak 2019 reyting sonuçları 27 ocak kardeş çocukları reytingleri 27 ocak pazar reytingleri pazar reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL