27 Şubat Çarşamba Reytingleri; Diriliş Ertuğrul ve Kuzgun Kapışmasında Sonuç!

27 Şubat Çarşamba Reytingleri; Diriliş Ertuğrul ve Kuzgun Kapışmasında Sonuç!

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Heyecanla beklenen bir reyting sonuçlarında daha beraberiz. Çarşamba günleri bildiğiniz gibi bir çok yapımın reytinglerde mücadele verdiği bir gün. 27 şubat 2019 Çarşamba reyting sonuçları nasıl sonuçlandı, hangi yapım en çok izlendi.

İddialı dizilerin günü olan Çarşamba, en çok dizinin yayınlandığı gün olarak kayda geçti. Toplamda 7 dizinin ekranlara geldiği günde bir dizi online platformda yayınlanırken geriye kalan 6 dizi ise tv ekranlarında seyirci ile buluşuyor. Son haftada Diriliş ve Kuzgun’un kapışması dikkatlerden kaçmamıştı.

Geçtiğimiz hafta AB ve ABC1’de  Diriliş birinci Kuzgun ise ikinci olurken Totalde ise 3. Olmuş ve daha 2. Bölümde rakiplerine korku salmıştı. İşte tam da bu yüzden Kuzgun 3.bölüm reytingleri merak edilmeye başlandı. Kuzgun’un bu başarısının tesadüfi yoksa gerçek bir başarımı olduğu heralde 27 şubat reyting sonuçları ile ortaya çıkacaktır.

Eğer Kuzgun yine reytinglerde 2. Sırada yer alırsa senaryo, kurgu ve kadrosunun sevildiği anlamına gelir ki ilerleyen bölümlerde zirveyi zorlamasa da reyting oranlarını arttıracaktır. İşte 27 şubat reytingleri

27 Şubat 2019 Çarşamba reyting sonuçları

Resmi sonuçlar 28 şubat 2019 perşembe günü sabah 10.00-10.30 gibi açıklanacaktır.

Etiketler: 27 Şubat 2019 Çarşamba reyting sonuçları 27 Şubat Çarşamba kuzgun Reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL