28 Kasım Çarşamba 2018 Reyting Sonuçları! Diriliş Ertuğrul Zirvede Mi?

28 Kasım Çarşamba 2018 Reyting Sonuçları! Diriliş Ertuğrul Zirvede Mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Haftanın en iddialı günlerinden biri olan Çarşamba akşamı yine nefesler tutuldu. Diriliş Ertuğrul Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olmaya yeni sezonda da devam ediyor. Atv’de Sen Anlat Karadeniz, TRT’de Diriliş Ertuğrul, Kanal D’de Çocuklar Duymasın ve Tv8 ekranlarında Jet Sosyete dizileri başta olmak üzere bir çok yapımın reyting savaşı verdiği 28 kasım çarşamba akşamı kim birinci oldu? 28 Kasım Reyting sonuçları!

28 Kasım çarşamba akşamı ilk üç arasına giren yapımlar izleyici tarafından daha merak ediliyor. Sen Anlat Karadeniz ilk sezon gösterdiği önlenemez yükselişini ne yazık ki ikinci sezonda devam ettiremedi. Diriliş Ertuğrul yeni sezona başladığı haftadan itibaren açık ara farkla birinci olmaya deva  ediyor. Onu takip eden yapım yine Sen Anlat Karadeniz oluyor. Sen Anlat Karadeniz heyecanını diri tutmak için her bölüm birini ölümle burun buruna getiriyor. Dizinin yayınlanan 32. bölümünde Fatih ölecek mi sorusuna yanıt aradık. 28 kasım Çarşamba 2018 reyting sonuçları Total ve AB gruplarında kim birinci oldu?

Son haftalarda gösterdiği başarıyı 28 kasım da gösteren Diriliş Ertuğrul yine zirvenin sahibi oldu. Diriliş Ertuğrul’u takip eden ise Sen Anlat Karadeniz oldu. Çocuklar Duymasın Jet Sosyete ve Yaparsın Aşkım gibi yapımlar da takip edenler olacak.

28 Kasım Reyting sonuçları hem izleyenler hem de yapımcılar için büyük önem taşıyor. Bu nedenle reyting sonuçları her zaman için merak ve heyecanla bekleniyor.

28 Kasım reyting sonuçları

Diriliş Ertuğrul

Sen Anlat Karadeniz

Diriliş Ertuğrul Tekrar

Çocuklar Duymasın

İstanbullu Gelin tkr

2018-2019 sezonunda kanallar yeni dizi projelerini art arda ekrana getiriyor. Fakat bunların içinde reytingleri yüksek olanlar ekran macerasına devam ediyor. Diriliş Ertuğrul bu hafta yayınlanan bölümde Gündüz Alp’in kendisini nasıl aklayacağını ve Dragos’un ortaya çıkıp çıkmayacağını heyecanla bekledik. Sen Anlat Karadeniz ise Nefes ve Tahir aşkı ise yine bir sınavla karşı karşıya.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve çarşamba akşamları izleyenlere keyifli dakikalar yaşatan Çocuklar Duymasın kendi kemik izleyici kitlesinden bir şey kaybetmiyor. Tv8 ekranlarında ise Jet Sosyete  çizgisinden ödün vermeden yayın hayatına devam ediyor. Fakat Çarşamba akşamlarının en çok konuşulan dizileri arasında Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz’in yer aldığı aşikar.

28 kasım 2018 çarşamba reyting sonuçları!

Etiketler: 28 kasım reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL