28 Mart 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları! Sen Anlat Karadeniz mi Diriliş Ertuğrul mu?

28 Mart 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları! Sen Anlat Karadeniz mi Diriliş Ertuğrul mu?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Çarşamba günleri dizilerinde Sen Anlat Karadeniz ile Diriliş Ertuğrul rekabeti kıyasıya devam ederken Sen Anlat Karadeniz ilk haftalardaki yükselişini düşüşe bırakmıştır. Bu düşüş geçen hafta da devam etmişti. 28 Mart 2018 Çarşamba reytinglerinde merak edilen konulardan bir tanesi Sen Anlat Karadeniz’in reytinglerindeki düşüşün devam edip etmeyeceği oldu. Peki 28 Mart Çarşamba günü reytingleri açıklandı mı? Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul’un reytingleri nasıl geldi? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

28 Mart 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları!

28 Mart Çarşamba reytingleri açıklanıncaya kadar bu günde yayınlanan dizi ve programlar ve reytingleri hakkında bilgi verelim. Sen Anlat Karadeniz bu hafta diziye Berrak dahil oldu. Berrak Vedat tarafından gönderilmiş bir isim ve Nefes’i an ve an takip edip onun en yakın arkadaşı olacaktır. Yeni bölümde Berrak Nefes’in çayına bir madde katıyor. Bu madde Nefes’i yine nefessiz bırakıyor. Sen Anlat Karadeniz’de bu akşam heyecan yine dorukta olacak.

Diriliş Ertuğrul’da ise bu akşam Ertuğrul Bey tüm beyleri ve obaları bir araya toplayarak Söğüt’de Osmanlı Devleti’nin temellerini atmaya hazırlanırken bir taraftan da Büyük Selçuklu Devleti’nin etrafını saran düşmanlara ve özellikle Saadettin Köpek’e karşı amansız bir mücadele içindedir. Saadettin Köpek’in amacı ise Ertuğrul’u da yok edip Selçuklu Sultan’ı olmaktır. Ertuğrul Bey Saadettin Köpek’i öldürebilecek mi?

[mavitext]2018 Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

Çarşamba günü yayınlanan Börü dizisinin ise bu hafta yeni bölümü yayınlanmıyor. Börü 4 bölümü birden bu akşam izleyici ile buluşacak. Diğer yandan bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanan Popstar Ses Yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Fox ekranlarında yayınlanan Yaparsın Aşkım’da bu akşam ekranlara gelecek. Günlük dizilerde ise Beni Bırakma, Adını Sen Koy, Beni Affet, Ah Kalbim, Kördüğüm, Elif her gün izleyici ile buluşuyor.

28 Mart Çarşamba reytinglerinden önce geçen haftanın reytinglerine bakalım. Geçen hafta totalde Sen Anlat Karadeniz 16.55 reyting ile 1. olurken, Ab grubunda 12.37 reyting ile 2. oldu. ABC grubunda ise 13.85 reyting ile 2. oldu. Diriliş Ertuğrul ise totalde 14.81 reyting ile 2. olurken, AB grubunda 18.69, ABC grubunda ise 18. 45 ile 1. oldu. Sen Anlat Karadeniz ile Diriliş Ertuğrul’un totaldeki farkı ise her geçen hafta kapanmak üzere. Bu hafta da Sen Anlat Karadeniz’in totalde 1. geleceğini düşünüyorum. Ancak bir kaç haftaya işler değişebilir. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

[kirmizitext]21 Mart Reyting Sonuçları Tıklayınız![/kirmizitext]

28 Mart 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları!

Etiketler: 28 mart çarşamba reytingleri 28 mart reyting sonuçları 2018 çarşamba reyting sonuçları 2018


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL