28 Ocak 2018 Pazar Reyting Sonuçları! Savaşçı- Çocuklar Duymasın Reytingleri

28 Ocak 2018 Pazar Reyting Sonuçları! Savaşçı- Çocuklar Duymasın Reytingleri

Yazar: Emre Dizi Haberleri

28 Ocak Pazar günleri reytingleri en çok merak edilen dizilerin başında Savaşçı ve Çocuklar Duymasın geliyor. Savaşçı uzun süredir reytinglerde önde giderken Çocuklar Duymasın son zamanlarda atağa geçerek AB grubunda liderliği ele geçirmişti. Peki Çocuklar Duymasın 28 Ocak reytinglerinde ne yaptı? Savaşçı AB’de liderliği alabilecek mi? 28 Ocak Pazar reyting sonuçları ve daha fazlasını yazımızda bulabilirsiniz.

28 Ocak 2018 Pazar Reyting Sonuçları! Savaşçı- Çocuklar Duymasın Reytingleri

Pazar günleri reytingleri diğer günlerde olduğu gibi büyük önem taşıyor. Uzun zamandır reytinglerde önde giden Savaşçı dizisi ile son zamanlarda atağa geçen Çocuklar Duymasın reytingleri merak konusu oldu. O Ses Türkiye, Cennetin Gözyaşları, Aslan Ailem’de reytingleri merak edilen diğer projelerden. Özellikle O Ses Türkiye geçen senelere göre ciddi bir reyting kaybı yaşıyor. Geçen snelerde ilk sıralarda daha çok gördüğümüz yapım bu sene aşağılarda yer alıyor.

28 Ocak Pazar reytinglerine bakmadan önce geçen haftanın reytinglerine bir göz atmakta fayda var. Geçen hafta Total’de Savaşçı 7.85 reyting ile 1. olurken, Çocuklar Duymasın 6.08 reyting ile 2. sırada yer alıyor. Cennetin Gözyaşları 4.79 reyting ile 5 sırada yer alırken, O Ses Türkiye 3.09 reyting ile 8. sırada yer almıştır. Aslan Ailem ise 3.44 reyting ile 12. sırada yer aldı. Bu hafta Total’de Çocuklar Duymasın’ın yükselişi dikkatlerden kaçmadı. AB grubunda ise Çocuklar Duymasın 6.43 reyting ile 1. sırada yer alırken, Savaşçı 5.54 reyting ile 3. sırada yer aldı. O Ses Türkiye 4., Aslan Ailem 5. sırada yerini aldı. Cennetin Gözyaşları ise 10. sırada yerini aldı.

[mavitext]Savaşçı Kuzgun Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

ABC reytinglerine bakacak olursak; Savaşçı 6.97 reyting ile ilk sırada yerini aldı. Çocuklar Duymasın 6.19 reyting ile 3. sıradaki yerini korurken, O Ses Türkiye 4. sırada yer alırken, Cennetin Gözyaşları 7. sırada, Aslan Ailem 8. sırada yer aldı. Pazar günü dikkatleri çeken bir diğer durum ise Fox Haber’in Totat’de 3. AB ve ABC’de 2. sırada yer alması oldu. Geçen haftanın kazanan yapımları format değişikliğinin ardından Çocuklar Duymasın oldu. Zira daha 1 ay öncesine kadar final yapacağı konuşulan dizi şu an ilk sıralarda yer alıyor. Senaristleri ve yönetmenleri bu konuda kutlamak gerekiyor. Savaşçı dizisi ise AB grubunda liderliği kaptırmış durumda. 28 Ocak reyting sonuçları açıklandığında sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

[pembetext]Gülizar Hüzün Dibi Şarkısı İçin Tıklayınız![/pembetext]

28 Ocak 2018 Pazar Reyting Sonuçları

28 Ocak Pazar reyting sonuçları açıklandı ve Savaşçı tüm grublarda 1. olurken, Çocuklar Duymasın 2. oldu. Cennetin Gözyaşları ise Total ve ABC grublarında bir miktar yükselişe geçti.

Etiketler: 28 ocak pazar reytingleri 28 ocak reyting sonuçları çocuklar duymasın 28 ocak reytingleri savaşçı 28 ocak reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL