28 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları? Diriliş- Börü- Sen Anlat Karadeniz Reytingleri!

28 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları? Diriliş- Börü- Sen Anlat Karadeniz Reytingleri!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Çarşamba günü reytinglerinde reytinglere damga vuran Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz dizilerinden sonra yeni bir dizi daha yayın hayatına giriyor. Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Börü dizisinin reytingleri merak edilirken diğer dizilere olumsuz bir etkisi olup olmayacağı merak ediliyor. Peki 28 Şubat 2018 çarşamba reyting sonuçları ne oldu? Börü, Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz dizisinin reytingleri nasıl? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

28 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları? Diriliş- Börü- S. Anlat Kara.

28 Şubat Çarşamba reyting sonuçlarını açıklamadan önce bu hafta dizilerde neler oluyor bir bakalım. Diriliş Ertuğrul’da Saadettin Köpek’in tüm görevlerden azledilmesinin ardından Ertuğrul Sultan’a tepki göstermişti. Sultan ise Ertuğrul’a durması gerektiği yeri bilmesini söylemişti. Diğer taraftan Ares ise müslüman olmuş ve Ertuğrul’un yanında yer almıştı. Bunun üzerine Saadettin Köpek’in adamının kellesini Saadettin’e göndermesi üzerine işler iyice karıştı.

Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde Sultan Alaaddin Ertuğrul’un son yaptıkları ile Sultan’a karşı geldiğini düşünmüş ve Ertuğrul’un boynuna kılıcı indirmek üzeredir. Ertuğrul bu durumdan nasıl kurtulacak? Sen Anlat Karadeniz dizisinde ise Nefes Vedat’ın elinden kurtulmuştur. Ancak ortada büyük bir oyun vardır. Vedat oğlu Yiğit’i Mustafa ile Eyşan’ın yaptığı anlaşma sonrası alıkoymuş ve İstanbul’a götürmüştür. Vedat Nefes’ten bir tek şey istemektedir. O da kendisi ile evlenmesi. Nefes Vedat’ın evlilik teklifine ne diyecek?

[saritext]2018 Yılında Kim Ne Kadar Reyting Alıyor? Tıklayınız![/saritext]

28 Şubat Çarşamba günü başlayacak olan yeni dizi Börü’de ise Polis Özel Harekat’ın en seçkin timi olan Börü’nün Diyarbakır’da başlayan teröristler ile mücadelesi anlatılıyor. Börü dizisi 60 dakikalık sinema tadında 6 bölümden oluşacak. 7. bölümü ile sinemada final yapacak. Börü’nün Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz dizisine karşı ne yapacağı merak konusu oldu. Benim düşüncem bir miktar buralardan izleyici çekecektir. Ancak çok etki etmeyecektir.

28 Şubat Çarşamba reytingleri henüz açıklanmadı. Açıklandığında yazımızında devamında paylaşacağız. Totalde geçen hafta 21 reytinge kadar ulaşan Sen Anlat Karadeniz bu hafta da bu seviyede bir reyting alacak. En çok merak edilen ise Diriliş’i ABC grubunda geçip geçmeyeceği. Geçen hafta 2 reyting birden yükselmiş ve 18 reytinge ulaşmıştı. Bu hafta Diriliş’i geçecek mi merakla bekleniyor.

[mavitext]21 Şubat Çarşamba Reytingleri İçin Tıklayınız![/mavitext]

28 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları?

28 Şubat reyting sonuçları açıklandı. Sonuçlara göre Diriliş AB ve ABC gruplarında 1. olurken, Sen Anlat Karadeniz Totalde 1. oldu. Yeni dizi Börü ise 6. sırada yer aldı.

Etiketler: 28 şubat börü reytingleri 28 şubat çarşamba reyting sonuçları 28 şubat diriliş reyting sonuçları 28 şubat sen anlat karadeniz eytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL