29 Eylül 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları-Erkenci Kuş mu Yeni Gelin mi?

29 Eylül 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları-Erkenci Kuş mu Yeni Gelin mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Reyting Sonuçları

29 Eylül Cumartesi reyting sonuçlarında 4 dizi rekabet içerisinde olacak. Bunlardan erkenci kuş ve yeni gelin günün Gözde dizilerinden. 29 Eylül 2018 cumartesi günü hangi dizi reyting sonuçlarında zirveye taht kuracak?

29 Eylül Cumartesi günü Fox TV’de bir deli rüzgar TRT 1’de Kalk Gidelim Star TV’de Erkenci Kuş ve Show TV’de Yeni Gelin dizileri ekranlarda olacak. Geçtiğimiz hafta erkenci kuş Her üç kategoride de zirvenin sahibi olmuştu. Erkenci kuşu abc1 ve AB’de kategorisinde kalk gidelim dizisi takip ederken Total de ise Yeni Gelin dizisi takip etti.

Yaz dizisi olarak ekranlara gelen erkenci kuş oyuncu kadrosu ile oldukça sevildi. romantik komedi türünde ekranlara gelen erkenci kuş reytinglerde gözle görülür bir artış gösterdi. 29 Eylül reyting sonuçlarında erkenci kuşun yine zirveyi alacağını düşünüyoruz. Erkenci kuşu Yeni Gelin ve Kalk Gidelim dizileri farklı kategorilerde takip edeceklerdir.

Yeni dizi Bir Deli Rüzgar ise ya gün değiştirecek ya da final yaparak ekranlara veda edecek. bir deli rüzgar dizisi geçtiğimiz hafta total’de 3.37 reyting oranı ile 5 oldu. Ab kategorisinde ise 3.47 reyting ile 6. Olan dizi abc1 de 3.46 ile 7. Sırada yer aldı.

29 Eylül 2018 Reyting Sonuçları

Etiketler: 29 Eylül 2018 cumartesi reytingleri 29 Eylül Cumartesi reyting sonuçları 29 Eylül erkenci kuş reytingleri 29 Eylül kalk gidelim reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL