29 Kasım 2017 Çarşamba Reyting Sonuçları? Diriliş Ertuğrul Yeni Rekor mu?

29 Kasım 2017 Çarşamba Reyting Sonuçları? Diriliş Ertuğrul Yeni Rekor mu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

29 Kasım reyting sonuçları açıklandı mı? Diriliş Ertuğrul dizisinden yeni rekor mu? Meryem dizisi reyting sonuçları nasıl? Hayat Sırları reytinglerde ne yaptı? 29 Kasım Çarşamba reyting sonuçları yazımızda sizlerle..

29 Kasım 2017 Çarşamba Reyting Sonuçları? Diriliş Ertuğrul Yeni Rekor mu?

Reyting sonuçları televizyon dünyasında özellikle dizi ve programlar için çok önem taşıyor. Diziler reytinglerde düşük sonuçlar aldığında erken final yapıyor. Bu yüzden diziler reytingleri artırma adına önemli adımlar atıyor. Bazen reytingler dizilerde senaryo değişikliğine bile gitmeye neden oluyor. Peki reytingler nasıl belirleniyor? Araştırmalarımızda reytingler seçim anketi gibi belirleniyor. Farklı özelliklerdeki belli sayıdaki insanların televizyonlarına ölçüm cihazı konuluyor ve elde edilen sonuçlara göre reytingler belirleniyor.

Geçen hafta Diriliş Ertuğrul liderliğini sürdürmüş ve reyting rekorları kırmıştı. Diriliş Ertuğrul Totalde 16.4 reyting, Ab’de 20.53 reyting almış, ABC’de 20. 32 reyting alarak her üç grupta birinci oldu. Meryem ise Total’de 5.34 ile 4., AB’de 5.32 ile 4., ABC’de ise 5.47 ile 4. oldu. Hayat Sırları ise 3.49 reytingle 14., AB’de 3.69 ile 7., ABC’de 3.87 reytingle 11. oldu.

Tüm bu reytingler göre Diriliş zirvede kendi rekorlarını kırarken Meryem dizisi ise düşüş gösterdi. Hayat Sırları ise beklentilerin altında kalmakla birlikte gelecekte nasıl bir performans gösterecek merak konusu oldu. 29 kasım çarşamba günü ise reyting sonuçlarının sıralaması bu şekilde olacağını düşünüyorum.

29 Kasım Çarşamba reyting sonuçları açıklandı. Diriliş tüm gruplarda birinci olurken Meryem ise 4. oldu.

[mavitext]28 Kasım Reyting Sonuçları! Tıklayınız[/mavitext]

Etiketler: 29 kasım 2017 çarşamba reyting sonuçları 29 kasım çarşamba reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL