29 Mart Cuma Yemin Dizisi 30. Bölüm Özeti; Reyhan ve Emir Boşanacaklar mı?

29 Mart Cuma Yemin Dizisi 30. Bölüm Özeti; Reyhan ve Emir Boşanacaklar mı?

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Cemre, Emir’i kazanmak için mücadeleye devam etmektedir. Önemli bir belgenin peşine düşmüştür. Emir ve Reyhan arasındaki gerilimin kazançlı tarafı ise Cavidan’dır. Bu krizi kendi lehine çevirmeye çalışır. Yemin Dizisi 30. Bölüm özeti, 29 Mart Cuma özeti ve fragmanı

Önceki bölümde Reyhan eve geç gelmiş ve bu durum Emir ile Reyhan arasında büyük bir krizin başlamasına neden olmuştur. Reyhan’ın hak etmediği halde Emir’den işittikleri Cavidan’ı mutlu eder. Cavidan bu kavgayı kullanarak kendisine çıkar sağlama peşindedir.

Leyla ise Masalı bulur ancak kendiside tehlikededir. Kemal ise şimdi ikisini de kurtarmaya çalışmaktadır. 29 Mart Cuma Yemin Dizisi 30. Bölüm Özeti

Yemin Dizisi 30. Bölüm Özeti

Reyhan Hikmet yüzünden suçlanmaktadır ama gerçekleri açıklayamaz. Emir Reyhan’a nerede olduğunu sorar. O anda Melike yardıma gelir ve Reyhan’ın kendisine geldiğini söyler. Emir neden Melike’ye gittiğini söylemediğini sora. Çok kızar ve aşırı tepki verir. Sonradan pişman olan Emir, Reyhan’ın gönlünü almak ister.

Eve gider. Ancak Cavidan’ın başka planları vardır. Yanına gittiği kadını eve çağırıp Reyhan’ın yalanını ortaya çıkartacaktır. Emir’in Reyhan’a olan güveni sarsılır ve Reyhan’dan boşanacağını söyler.

Fakat Cavidan’ın eline geçen belge her şeyi değiştirecektir. Öte yandan, Masal’ın izini süren Leyla ve Kemal’i çok şaşırtan bir gelişme yaşanır. Emir Reyhan’dan boşanmak ister. Reyhan kabul eder ve sözleşmeyi imzalar. İmzaladıktan sonra Emir’e “şimdi sen beni dinle”der.

Dayısı Hikmet’in hastalığını anlatır. Dayııma söz verdim, yemin ettim ki seninle evleneceğim ve bu evliliği sürdüreceğime dair der. Ancak Emir’in inadı ve Cavidan’ın gizli oyunları herşeyi açığa çıkartmıştır. Peki şimdi ne olacaktır. Emir gerçekleri öğrendikten sonra sözleşmeyi yırtıp atacak.

Gerçekleri öğrenen Cavidan’da şok yaşar. Bu şokla birlikte ailecek Hikmet’e birşey belli etmemeye karar verirler. Reyhan’la Emir evliliklerini sürdürürler ancak Reyhan Emir”e karşı kırgındır.

Etiketler: yemin dizisi 30. bölüm fragmanı yemin dizisi 30. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL