29 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları! Söz ve Çukur Reytinglerde Kim Önde?

29 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları! Söz ve Çukur Reytinglerde Kim Önde?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Reyting sonuçlarında en çok merak ettiğimiz günlerden biri kuşkusuz Pazartesi günü oluyor. Söz ve Çukur dizilerinin kıyasıya devam eden tatlı rekabeti Söz dizisinin üstünlüğü ile devam etsede Çukur dizisinin AB ve ABC reytinglerinde gösterdiği başarı ise takdire şayan. Bu günde Siyah Beyaz Aşk her ne kadar reytinglerde bu iki diziyi geçemese de sosyal medyada büyük ilgi görüyor. Peki 29 Ocak reyting sonuçları açıklandı mı? 29 Ocak Pazartesi hangi yapım lider oldu? Tüm bu bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

29 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları! Söz ve Çukur Kim Önde?

Pazartesi günleri reyting yarışında Söz ve Çukur rekabeti ön planda olsa da bu günde Siyah Beyaz Aşk, Kırgın Çiçekler gibi iki dizi daha bulunuyor. Her ne kadar iki dizide liderlik için yarışmada da ciddi reytinglere sahip bulunuyor. Özellikle Siyah Beyaz Aşk sosyal medya reytinglerinde önde bulunuyor. Kanal D ekranları farklı dizilerin fragmanlarını yayınladığında videonun altında Siyah Beyaz Aşk fragmanı merak ediliyor ve yüzlerce yorum yapılarak dizinin sevenleri fragmanının yayınlanması için kanala baskı yapıyor.

29 Ocak reyting sonuçlarından önce geçen haftanın reytinglerine bakacak olursak, geçen hafta Söz dizisi 12.41 reyting ile Total’de 1. sırada yer alırken, Çukur 9.35 reyting ile 2. sırada yer aldı. Siyah Beyaz Aşk ise 5.18 reyting ile 6. sırada yer alırken, Kırgın Çiçekler 4.74 reyting ile 7. sırada bulunuyor. AB grubunda Söz 9.64 reyting ile 1. sırada yer alırken, Çukur ise 8.74 reyting ile 2. sırada yer aldı. Siyah Beyaz Aşk 5. sırada yer alırken, Kırgın Çiçekler 17. sırada yer aldı. ABC’de ise Söz 10.82, Çukur 10.54 reyting aldı. Siyah Beyaz Aşk 6., Kırgın Çiçekler ise 12. sırada yer aldı.

Pazartesi reytinglerinde Çukur ve Söz’ün kıyasıya rekabeti devam ederken, Siyah Beyaz Aşk ortalam reytinglerle yoluna devam ediyor. Kırgın Çiçekeler ise reytinglerde dibe doğru giderken dizinin AB’de 3 reytingin altında kalması dikkatlerden kaçmadı. Dizinin bu sezon final yapacağı konuşuluyor. Kanal D Siyah Beyaz Aşk’ın yerine iddialı bir proje bulamazda dizi bu şekilde yayınlanmaya devam edecek. 29 Ocak Pazartesi reyting sonuçları 30 Ocak saat 10.00 itibariyle açıklanacaktır. Sonuçlara buradan yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

[pembetext]Söz Komiser Ceren Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

29 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları!

29 Ocak reyting sonuçları açıklandı. Sonuçlara göre Total’de Söz 13.08 reyting ile 1. sırada yer alırken, Çukur 10.73 reyting ile 2. sırada yer aldı. AB ve ABC gruplarında Çukur 1. olurken, Söz 2. oldu. İki dizinin kıyasıya rekabeti devam ediyor. Çukur’da Vartolu karakterinin ne kadar etkili olduğu bir kez daha görülmüş oldu.

Etiketler: 29 ocak 2018 reyting sonuçları 29 ocak çukur reyting sonuçları 29 ocak pazartesi reytingleri 29 ocak siyah beyaz aşk reytingleri 29 ocak söz reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL